Amacı ne? çıkmadığımız halde arkadaş olalim nedir? ona sahiplenmemi mi istiyor? koçan kovalanır gibi?

neredeyse sevgili olacağım çocukla aramı bozuldu bana trip atıyor arkadaş olalım diyo neyin kafası? sevgilisi falan yok ondan eminim bana soğudum diyor? sizce eski haline döner mi? neyin tribi anlamadım şimdide mesajlarımı görüldüde bıraktı? dün bana kanka dedi eski alican gitti bu yenisi dedi diye güldü falan diyoki bana sadece yalnız kalmak istiyorum baska bisi yok dedi? ne oldu acaba?

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • Sen de soğuk davran akli basina gelir doner birkac güne umarim donmezse de birak gitsin

0|0
    0|0
    • yalnız kalmak istiyorum sadece o derken acaba biseye mi kırıldı?

• aynende gülüyo bazende hmm diyince hep iyi olur mesela eski konuşmaları özledim dedim hmm yazdı gene aynısını dedim benzerini büyük harflerle hmm yazdı ondan önce bana kızgın mısın dediö büyük harflerle yooo yazdı? sonradan bir kaç mesaj attım işte mesajlarımı takmazsın diye korktum dedim görüldü bıraktı trip atıyor gibi diilmi

• Anlamadim bu kadar da detay düşünme birazcik rahat birak sadece yokluğunu görsün ozlesin

• ne oldu bilmiyorm kahin değilim ama öyle istiyorsa boş ver hiç takma

0|0
    0|0
    • çocuk dün kanka dedi bana bir tuhaf davranışlar falan dedimki eski alıcanı özlüyorum dedim bana eski o dedi yok o dedi şimdiki ne dedim yeni alican diyip güldü? neyin tavrı?

• galiba seni çantada keklik gördüğü için bayanlara özgü şımarıklıklar yapıyor:) ya da sevmiyor seni ne bilim ama böyle davranan birini sana tavsiyem hiç bir şey demeden silerdim bu laubalilkten aşk çıkmaz.

• Ne oldu bilemem ama bence peşinden koşma.

0|0
    0|0
    • saçma değilmi? ona erkekler hakkında konuşmuştum david beckhamı kıskandı

• öyle evet bana demiştiki çevren gibi genis değilim dedi fakat anlamadığım şey yalnız kalmak istiyorum ne? dedimki öncedende arkadaştık dedim güldü bana amacı ne cidden

• Derin mevzular bunlar. Allah sabir versin :*

Yükleniyor...