Erkekler neden sürekli bakar?

Okuldan biri sürekli bakıyor, ben nereye gitsem peşimde sanki. Dışarı çıkmadigim zaman sınıf aklımın önünde. Yaklaşık 2 ay oldu durum hâlâ böyle. Neden bu şekilde davranıyor? Eğer bişey olsaydı gelip söylemesi gerekmez miydi?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• onunda sana bakmasını bekliyor. Sana 2 tavsiyem var, senin arkadaşların kız veya erkek farketmez güvendiğin biriyle konuyu konuş ve arkadaşında onla konuşsun veya onun arkadaşyla konuşup sana bilgi versinler seni seviyor mu sıkılıyor mu falan? okey? geriside sana kalmş.. ama bence buraya yazdgına göre hoşuna gtmiş seni gdi seniii :D git dediğimi yap ve mutlu ol için rahat olsun.

0|0
    0|0
    • Her zaman değil bende arada bakıyorum. Hoşuma gidiyor tabi yalan değil ama bana adım atmasını bekliyorum, utangaç biri gibi ama uzun zaman oldu. Kız arkadaşlarım erkekler öyle bakar sadece altında bir anlam olmaz boş hayallere kapılma dediler. Haklılar galiba, erkeklerden fikir almak istedim

• Konu yardımcı olabileceğim bir şey ise olurum tabi

• mesaj atsam sana ordan yazsam olur mu biraz karışık bir konuda?

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

05
  • seni takıntı haline getirip derini yüzüp giymeye çalışabilir dikkat et :D

0|0
    0|0
  • Aşık dır git onu tanıyan birine sor

0|0
    0|0
    • Aşık olan böyle mi yapar?

• Yüz ver derken, ne yapabilirim mesela? Gulumsemek olur mu mesela?

• Gülümsemek abartiya kaçar tanımadığ biri sonuçta sana baktığında sende bak 2-3 saniye sonra baktin 2-3 gün yine birşey olmadı gelmedi yanına git ne bakıyorsun felan de ben kızlardan hiç bir zaman böyle birşey beklemedim ama hoşlanıyorsan yap tabi bence onu tanıyan birine sormak en mantıklı sı tabi onu tanıyana senin de tanıman lazım

• arkanda zürafa var mı?

0|0
    0|0
  • Utanıyor

0|0
    0|0
  • Belki sadece bakmak istemiştir.

0|0
    0|0
    • Bir kere iki kere ne bileyim belki de daha fazla, 2 ay az bir süre değil ki

• Dediginizi yapicam, teşekkür ederim

• rica ederim.

Yükleniyor...