Bir kişinin evli olup olmadığını nasıl anlarsın?

Karşı cinsten birinin yüzük vs olmadığı taktirde evli olup olmadığını kişiye sormadan nasıl anlarsın yaratıcı cevaplar lütfen
Güncellemeler:
Soru geneldir kendim için sormadım 😂

1|1
1028

En İyi Kız Görüşü

• Gözlerinin etrafındaki çizgilerden, gülüş tarzı ve duruşundan anlarım... Tabi bir nebze... Asıl mevzuyu sohbeti açığa çıkarır... İlla ki "Bizim hatun." " Bizim ufaklık" "Kaynana, kayınbaba" falan filan illa ki ağzından evliliği simgeleyen şeyler kaçacaktır...

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok fazla sağdan soldan sallıyor ise ve evlilik için mesnetsiz şeyler söylüyor ise o adam mutlaka evlidir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

927
  • Bu sitede zamaninda bir pembelinin bana yaptigi gibi. Tel numarami alip gecenin 2sinde "telefonu acar miyim acmaz miyim" diye deneyerek :)

1|0
    0|0
  • Kimliğimi değiştircem resimim çok kötü baksana de sence değiştiriyim mi de oda bakar söyle böyle felan der sende dersin bide seninkine bakabilir miyim de zaten vermek istemiyorsa evli bişeyler saklıyor yok verirse bakarsın zaten. :D En garantisi yazar bekar mı evli mi.

2|0
    0|0
  • Sürekli saatine bakıp, eve geç kalıp - kalmadığını kontrol ediyorsa evlidir =DD

1|0
    0|0
  • giyiminden sürekli sportif giyiniyorsa büyük ihtimal bekardır :)

1|0
    0|0
  • Kadınlar da kalçalar geniş ise (doğumdan kaynaklı) hemen anlaşılır. Ama yeni evliler için yaptığım deney teoride kaldı maalesef

1|0
    0|0
  • Şimdi insanlar iyi tiyatrocu olmuş anlayabilmek için ben takip eder nereye gidiyor diye bakardım.

1|1
    0|0
  • zamanını senle az geçirir aramaz eğlenmek için ararsa evlilikten bahsetmmez soğuk dalkın düşünceli olursa o isterse buluşursan

1|0
    0|0
  • devlet hastanesinde tanıdığın varsa veya nüfus müdürlüğünde çok zor değil baktırman :)

1|0
    0|0
  • Ortak arkadasiniz felan varsa onsan sordur. Sosyal medya hesaplarina bakmaya calis.

1|0
    0|0
  • Gun icinde aksamlari ozellikle rahat degilse olabilir

1|0
    0|0
  • bilemezsin genelde ama evli erkek aslında beli eder kadında çok zor beli oluyor aslında

1|0
    0|0
  • Anlayamazsın.
    Evliyim ama yüzüğümj yok ;)
    Kimliği isteyeceksin :p

1|0
    0|0
  • gidip söylersin niye boş işlerle uğraşıyosnuz

1|0
    0|0
  • Göbek yapmistir :)

1|0
    0|0
  • İmkansız bence, sormadan anlamak.

1|0
    0|0
  • O isterse anlarsın istemezse ruhun duymaz

1|0
    0|0
  • kadınsa yürüyüşünden erkekse bakışından

1|0
    0|0
  • akşamları müsait olup olmamasından.

1|0
    0|0
  • Takip et onu

1|0
    0|0
  • Anlayamam

1|0
    0|0
  • görüntüden :) bakımsızsa evlidir ,)

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Anlayamam sanırım..

1|0
    0|0
  • Anlıyamazsın

1|0
    0|0
  • Takip et

1|0
    0|0
  • Sorarak

1|0
    0|0
  • zihin okurum

1|0
    0|0
  • bu kişi genc ve ütülü kıyafet giyiyorsa evlidir

1|0
    0|0
  • Soracan

1|0
    0|0
  • Evine gidrim

1|0
    0|0
  • Gbtsine bak.

1|0
    0|0
  • sorarak :D

0|0
    0|0
  • kimliğine bakarsın

0|0
    0|0
  • telefonu ortada bıraka bılıyorsa. gelen aramaları meşgule ya da sessize almıyorsa. gece geç saatlerde mesajlarıa aramalarına cevap verebılıyorsa bekardır

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...