BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Sadece bakıyor ve hoşlandığını belli ediyor. Neden böyle yapıyor?

Merhaba. Okulda hoşlandığım bir çocuk var. O bana bakmaya başladığı için bende başladım 5-6 aydır böyle gitmekte. Sadece bakışıyoruz. O hal ve hareketleriyle hoşlandığını belli ediyor ancak dediğim gibi uzun zaman oldu ama hala gelmedi. Sohbetimizde yok. Okul dışında aynı ortamlarda bulunabilme imkanımız var. Sizce neden böyle yapıyor olabilir? Ondan hoşlanmadığımı düşünüyor olabilir mi?

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Sakın ama sakın onun oyununa dusme. Birisi de bana boyle bir sey yaptı kendine asık oldugunu anlayınca direk geri cekiliyor ve arkadaslarına bakın kızlar nasıl pesimden kosuyor diyor birsey yapmadıgın halde 😒

1|0
    0|0
    • Oyun mu gerçekten!

• Aynen oyle

• Evet onlar üzülsün biraz da

En İyi Erkek Görüşü

• bakıyorsa hoslanıyordur. erkeler emın olunce gelır teklıf eder. gulumseyerek bak sempatık ol

1|0
    0|0
    • Emin olması gerekir yani. Teşekkür ederim 😊😊 bunu duymak içimi rahatlattı.

• sana mesaj atıyorum ama cevap gelmedı

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • senden cesaret görmek istiyodur kendi için

1|0
    0|0
    • Nasıl yardımcı olabilirim daha? Zaten fazlasıyla bakarak belli ediyorum 😊 artık arkadaşları yanlış anlayacak.

• mesaj olarak sorarım bu konu sayfasında çıkalım bence:) sende sormayı unutma kafanı takılanı:) yazıcam ya ilgi her kızın hoşuna gider yanında olduğumu hissetsin

• Evet tabii ki de 😂😂

• Çekiniyordur

1|0
    0|0
    • Nasıl cesaret vereceğim ki? Ben bakıyorum. İlgimi belli ediyorum. O da ediyor...

• Üstünde durma unutursun

• Ujutmak istemiyorumki☺

Benzer Benceler

Yükleniyor...