Erkekler neden böyle diyor?

Çirrkinim ve bu benim sosyal hayatımı herşeyimi etkiliyor derslerime kadar. aslında ben kendimi hep güzel görürdüm kendime çirkin demezdim mavi gözlüyüm boyum 1.70 64 kiloyum saçlarım uzun yüzümde fazla değil ama biraz sivlce var arkadaşalrım ve çevremdeki herkez benim güzel olduğumu söyler ama bu sene sınıftaki erkeklerin hepsi benim çirkin olduğumu söleyip duruyolar yanımdaki arkadışıma güzelsin diyolar bana çirkin diyolar sürekli dalga geçiyolar eziyolar şimdi diyceksinizki ulaşamadıkları için öyle yapıyolardır filan ama alakası yok aralarında dürüst olanlarda var ve hepsi bunu diyo ben onlara şuana kadar hiçbişey yapmadım ztn çirkin olduğum gbide sesiz bir kızımdırda fazla konuşmam sesim çıkmaz ama artık cidden bıktım tamam çirkin olabilirm ama bu kadar fazla üstüme gelinmesi beni herşeyden soğuttu fotolarda güzel çıkarım genelde ztn bende bir tek kendimi fotolarda beyenirim fotoladımı gördüklerinde çok güzrl shop yaptımı sölerler hep gerçek hayatta insanlar seni görse korkarlar filan diyolar ve bunun gibi bisürü aşağlıyıcı şey ve ben artık bu durumdan bıktım lütfen bana bişeyler söleyin en azında ne gibi cevap verebilirim vede neden böyle yapıyolar erkekler neden böyle yapıyor

0|0
617

En İyi Erkek Görüşü

• Bir insanı dış davranışı için yargılayan tüm o... ç... larına gelsin o zaman bu şarkı

https://www.youtube.com/watch?v=Xw-m4jEY-Ns

Bu dediğim sana belki gereksiz bir söz olucak ama dostum salla gitsin. Benim suratımın sağ kısmını (gözümün altından, kulağımın altına kadar 2 şerit demir çiziği" çizdirdiğimde, yaram açık açık gezdim. Dalga geçende oldu, olum onun izi kalıcak lan diye de. He mk diyip geçtim alayını. Şimdi bişi diyen yok. Takma kafana böyle şeyleri

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

616
  • Ergen onlar daha, büyürler bir kac seneye insallah... sen kendini onlarin dediklerine göre algilama... kim ki onlar? Ne gibi bir önemi var onlarin senin Hayatinda... yorumdan evvel yorumu yapana bak...

1|0
    0|0
  • Ne olursa olsun oncelikle moralini bozma. cirkin olabilirsin ama bunsenin elinde degil allahin takdiridir. zamanla alisirsin kendinle barisik ol kendini sev herhalini begen kim ne dersin desin kim ne dusunurse dusunsun umurumda olmaz. zaten fizik olarak sana deget verecek biride vermesin oyle deger

0|0
    0|0
  • Cok cirkinim allah beni kahretsin de goz at gec kendine cok guven birak konussunlar bos tenekeden cok ses cikar he canim he de gec takma soyle insanlari. Gecici ne de olsa hem onlara neymis senin guzel olup olmadigin? Hayirdir yani ne hadlerine ;)

0|0
    0|0
  • İkili tartışmalara girmekten korkuyosun galiba bende öyleyim. Şu hayatta güzelde olsan özgüven olmadıktan sonra boşsun. Tavsiyem Öyle bir tarz yap ki ağızları açık kalsın.

0|0
    0|0
  • Guzellik goreceli bir kavramdir ALLAH seni oyle yaratmis kimse kimsenin dis gorunusunu yargilayip dalga gecme hakkina sahip degildir. insanliktan nasibini almamislari takma sen.

0|0
    0|0
  • Allah ın yarattığını beğenmemek küfre girer..
    kiminin kalbi güzeldir kiminin yüzü onların yüzü güzel kalbi çirkinse senin suçun değil ki.. onların kalbi küf tutmuş..

0|0
    0|0
  • Ya çok saçma bir kere mavi gozluysen Türk toplumu %80 seni güzel olarak görecek. Renkli göz çok önemli burda az bulunduğu için.

0|0
    0|0
  • bana bir yazarmısın rica etsem özelden. bu durum cok can sıkıcı bişey yardımcı olucagıma eminim ciddiysen eger bu konuda bekliyorum.

0|0
    0|0
  • Bana da arkadaşlarım çirkin diyor haklılar. Yapacak bişey yok çirkin olarak yaşamayı öğrenmelisin.

0|0
    0|0
  • Ben cirkinim ama sende gerizekalısın de. İşte bunlar sende psikolojik travma olarak kalacak.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin çoğu böyle anasını satayım

0|0
    0|0
  • fotonu koy bir de biz görelim

0|0
    0|0
  • çok takma kafana bunları,

0|0
    0|0
  • Oylelerine uyma sen önüne bak

0|0
    0|0
  • Resmini bir görseydik tanışmak isterim

0|0
    0|0
  • Bana bir mesaj atabilir misin?

0|0
    0|0
  • Saçmalama ya millete bakma sen millet herşeyi der

0|0
    0|0
  • Gizli olarak net iki resim koy profil ve boydan, degerlendirelim.
    Ama suslu püslü degil normal iki resim koy ve sonuclara gore karar ver

0|0
    0|0
  • sevgili küçük hanım şu an yaş itibari ile vüvut yapınız ve hormonlarınız değişiyor size çirkin diyenler 5 6 sene sonra ne dicekler bilemiyorum liseden beri görüştüğüm bayan arkadaşalarım ve hiç bişekilde dış görünüş olarak ilgilenmediğim yani sırf güzel ya da çirkin olarak ayrım yapmadığım hanmlar şu an gerçekten çok zarifler, ayrıca o erkeklere lafım 5 sene sonra seninle iletişim kurmak için sıraya geçecekler takmayın kafanıza geleceğinize yön vermekle vakit harcayın bence

0|0
    0|0
  • Sen onlarin yaninda da mutlaka kendini boyle ovmussundur onlar da "Bu tipimi ovuyo simdi bu" diyip kendilerince sana ders veriyorlar

0|0
    0|0
  • Seni görmek istiyorum

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...