İlk kez gerçekten aşık oldum sizce kaçmalı mıyım?

Bayadır hoslandgm bı cocuk var. Konusuyorduk sımdı konusmuyoruz , bir erkek arkadasım ben asık oldugum zaman hemen ondan kacarım konusmam demişti. Benımde hıc sevgılım olmadı 22 yasındayım o 19 yasında aynı okuldayız cok korkuyorum olur mu olmaz mı. Onu cok sevıyorum ama. Sizce bu aşktan kaçmalı mıyım yoksa cesur olup ılk askım sevgılımın o olması ıcın devammı etmeliyim , bu arada tıip ve tarz olarakta bırbırımıze benzıyoruz :)

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• Birkaç ay önce böyle durumla karşılaşmış olsaydım '' abi 3 yaş var aranızda ablalık mı yapacaksın?'' derdim. Ama bir arkadaşımla böyle bir konuyu konuştuğumuzda dediği şey çok hoştu. Yaş farkınıın ne önemi var kafanız uyuşuyorsa bas gaza. Ama onun da sana karşı ilgisi varsa bas gaza yoksa tavsiye etmem stop ettirme arabayı :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdiysen kaçma bence bu devirde aşk çok zor bulunuyor ;)

0|0
    0|0
    • Ne blym onu cok sevıyorum ve hıc sevglm olmadı korkuyorum ıste

• Bir yerden başlaman lazım zaten gerçekten sevdiysen adımını at çocuğa hislerini belirt olur olmaz orası size kalmış ama denemezsen sonradan pişman olma olasılığın var :)

• Belirttim mesajı okudu fakat gerı donmedi. O cok zor biri. Gercektende öyle.. Sen olanları tam bılmedgn ıcın olasılık var diyosun ama artık oyle bı sey yok. Olsada ben dayanamam artık.. Ama yinede saol tesekkurler :))

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

14
  • Cesur ol kaçma erkekler cesaretli kadınları severler.

0|0
    0|0
  • Kac sonra aci cekersin

0|0
    0|0
  • Kaçma koooooooş😀

0|0
    0|0
    • Emin msn

• Eminim çocuk senden küçük daha karakteri oturmamıştır. aldırma gönül aldırma gönül aldırma

• Senden küçük çocukla olmaz bencee

0|0
    0|0
    • 3 yas cok degl ki 19 yasında oda hem buyuk gosterıyor. Benıde zaten kımse ınanmıyor 22 olduguma gorenler 19 20 dıyor

• Yok bıraz degısık o

• Hıc bı seyın garantısı yok ama napıcan

• Bebe seni seviyomi

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...