Kuzenimin kuzeni ve ben olur mu sizce?

KIsaca özet geçeyim. Kuzenimin kuzeni var. Benim hiç bir akrabalık bağım yok yani. Çocuk 29 yasında bende 24 e giricem. Bildiğim biri. Geçen yaz tatilde 1 kez aynı ortamda bulunduk tabi benim ailem de vardı. Hatta kardesimle çok iyi anlastılar. Bundan sonra beni facete ekledi. Ama yazmadı baya sure geçtikten sonra da swarmda eklemiş. Ama eklmesi bile şaşırtıcı yani. Çünkü çok az konusabildim onunla o gün. Durum bu yani. Aslında hoşlandım ondan ama sevgili olsak herkes birbirini tanıyor. Baya zor bir durum olur gibi. Sizce ben adım atmalı mıyım beklemeli miyim? Yazın yine yüzyüze gelme ihtimali var.
  • Adım at
    A seç
  • Adımı ondan bekle
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Eh be ablacım. Olmaya olur hani. Hatta ailelerin birbirlerini tanıması avantaj ama hoşlandım diye bir kişi bu kadar beklenmez ki.. 😂😂 Yaş küçük herhalde biraz..

0|0
    0|0
    • Ya su an hayatımda biri yok. Aşık oldugum birisi de yok zaten.. Ama işte onla olabilir diyorum. 24 e giricem küçük değilim

• Beklediğim oldu. Sevgiliyiz. Haber vermek istedim.

• Gözün aydın mı denir, bilemedim :)

En İyi Kız Görüşü

• Ya sırf tanıdığı için eklemiş bile olabilir, bu kadar kaptırma kendini

0|0
    0|0
    • Ya ama kardeşim erkek ve onu da ekleyebilirdi. Onla bende çok muhabbet etti benimle 1 kez falan konustu :/

• cidden öyle bişey yok :D facete çok az arkadası var. Swarmda da 25 tane arkadası var çoğu erkek baktım

• Sevgiliyiz şu an :))

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

24
  • Adımı ondan bekle

1|0
    0|0
    • Adımdan kastım zaten yazamam. Sadece fotografını ya da check inini begenmek..

• Hiçbirşey yapma

1|0
    0|0
  • Olur olur

0|0
    0|0
  • Adımı ondan bekle

0|0
    0|0
    • Check in begensem mi acaba adımdan kastım buydu :D

• bekle

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun

0|0
    0|0
    • ya dalga gecmesene :D

• vooouuuhhhuuuuu :) aferin sana bebeq. hep böyle kal.

• sevgiliyiz...

Benzer Benceler

Yükleniyor...