Bakma sorunuuuuuu?

Siteye bir göz gexdiriyom erkekli kızlı bana bakıyı acaba hoşlanıyomu ben hoşlandıgım için bakıyom ben bakınca o bakmıyo felan filan ya bırakın bu işleri ne ödlekmişiniz bide illa erkek sölicek ilk demi kızlar için de tutarmıs komik hallerdesiniz

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Aynı durum bendede var bakmak isteyip bakamama durumu ama bu benim çok çekinge olduğumda kaynaklı.. Şuana kadar hiçbir erkeğe belli etmem gerekmedi nedense onlar direk açıldılar. Reddedildiler tabikide fazla hızlı erkekleri sevmem ama bu çocukta çok yavaş Çocuk ilgileniyo ama bir türlü adım atamıyorum hep çekingen ddavranıyorum bakıpta bakmıyomuş gibi davranıyorum.. Çocuk dün en sonunda yüzüme bile bakmadı. Napayımki kalabalık bir ortamdayız ne yapmam gerekiyoo :(((((((

0|0
    0|0
    • Gerçekten seviyosanız söyleyin konusun ilk olcak sizin için iyi düşünün derim

• Dik dik bakmayın her erkek cesaretini alamaz cekinmeyin bir tanıdık sokun araya

• Cesaretsiz zaten çok hemde. Ondan hoşlandığımı anlayıpta fırsatı kaçırmamak için 3 kişi teklif etti hayır dedim bununda haberi var. Adama diyorum ben onları istemiyorum diye sırıtıyo hoşuna gidiyo iltifatlar falan sonra bir vazgeçiyo ilgilenmekten başka kızlarla daha çok ilgileniyo. Dengesizlik var gibi o yüzden belkide ben adım atmakta zorlanıyorum.

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

30
  • Onlar çocuk. Okulda bakışıyorlar sonra bizden tavsiye soruyorlar.

0|1
    0|0
  • Yaşadıkları çok doğal normal şeyler yaşlarının gereği bu.

0|0
    0|0
  • Seviyorsan söyleceksın

1|0
    0|0
    • Kız seviyosa niye sölemiyo neymiş basit olurmus

• Hiçte olmaz sadece reddedılmkten korkuyor ödlekler

• Erkek napsın reddettiginiz deli kanlılar ne olcak ulannnnn

Benzer Benceler

Yükleniyor...