Yardım eder misiniz :( ?

Merhaba arkadaslar hemen baslıyorum simdi bir cocuk var okuldan arada goz goze geliyoruz ama genelde suratına bakamadıgım icin.. neyse gozlerini kacırdıgını anlayabiliyorum cok nadir goz goze geliyoruz sizce 1) ben baktıgım icin mi bakıyor yoksa o da mı hoslanıyor? 2) onun benden hoslanması icin ne yapabilirim ya da bana adım atmasını saglamak icin?

0|1
34

En İyi Erkek Görüşü

• Sen baktığın için bakıyo da olabilir, ilgisini çektiğin için de. Sonuçta bir karşı cins bana baksa bende acaba neden bakıyo diye ona bakarım. Bunu anlaman için göz göze geldiğinizde hafif bir tebessüm edebilirsin eğer karşılık alırsan işler yolunda demektir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Anket yapıyormuş gibi eline bir defter al yanına git bir kac klasik soru sor isminide öğrenmiş olursun tanışmışta olursun senden hoşlanmasını da sağlamış olursun 😉 cesaretliysen yap ama 😂

0|0
    0|0
    • Ne fikirler arkadaş

• @make_believe çok yapmak istedim yapamadım ama bir arkadaşım yaptı işe yarıyor 😂

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

23
  • adam utangaç, sen sinyal alana kadar okul biter. git konuş açılsın biraz cesaretlenir. bir kaç haftadan bahsediyorum.

0|0
    0|0
  • Onun baktığı zaman yakala bilki oda senden hoşlanıyordur..

0|0
    0|0
  • Ohaa ayni ben

1|0
    0|0
  • Kestik

0|0
    0|0
  • Sen ona koş o da sana gelir etki tepki.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...