Gercek nedir, yanlis nerde?

Akil akildan ustundur deyip size danismak istiyorum. Ilk once kirik turkcemden dolayi ozur dilerim
Sevdigim erkege bir bucuk hafta oncesinde acildim. ertesi gün karsilikli kisaca konustuk, benden zmn istedi, su aralar hic bir Seye karar vrmycgi bir zmn oldugunu soyleyerek, Ben de baski yapmycgimi bildrdm. Iki gün gectikten sora oglesine hal hatir sormk icin aradi guzel konustuk, bir defasinda 4arkdsla yemeye cktgmzda hosh bakismalarimiz oldu... Guzeldi aslinda. ama Ben yapamadim, ona bir hafta sora yazdim, kafamda bin turlu soru var, aklimdaki kasirgaalari durdurmama yardim et, cvbini bilmk istyrm, ya ayni Seyler hiss ediyosun ya da degil, hiss etmysan zmnin ne anlmi var diye. Belki de bir yerlerde sevgilin var ya da ailen bulmush ya da yanlisti benim ilk adim atmam. Bana bir Seyler soyle.

Bana sana ne soyleyecgimi bilmyrm, aslinda bir kiz arkdsim var, okulunun bitmesini beklyrm yazdi.
Simdi cok kotu oldum, inanilmaz, kendimi suclamalar...
Iki gün sonra dayanmyp yakin arkdsina sordum. Sevgilisi oldugunu duydum diye. Bana guldu, oyle Sey yok, onun sevgili yapmaya zmni da yok, olsa bilirdm diye.
Nerde yanlis yaptim? nasil davranmam gerek onu kazanmk icin? Neden yalan soyledi? Geri donme ihtmli ne kdr?

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • Seni istememiş ve efendi olduğu için bunu direk yüzüne söyleyememiş. Bence seni istemediği için uzatmanın manası yok. Unut gitsin işler daha kötüye gider nasılsa

0|0
    0|0
    • Ben Tam aksini hep dusundum. Efendi birisi eger sevgilisi varsa direk o gün gelip der Ki benim sevgilim var. Boyle bir Sey olma ihtmli yok. Ya da ayni Seyleri duymuyrm sana karshi.
      Ama zmn istyp, cvp vrmmk Ben sordgumda da karsina sunmush oldugum secimlrdn birini secp evet sevgilim var yalani aslinda alcaklik olrk goruyorm. Bu kiz ne hiss Eder, umut Eder diye dsnmesi gerekmzmiydi.
      Bu gunedek yasadgm her turlu ondan gordgm bazen AP acik oldzguna emin oldgm adimlar bir anda kafamdan silinmish durumda...

• Sen hiç arayıp sorma ona bakma onu sallama. Döneceği varsa zaten kendisi döner. Üzerine gidersen ters teper sakın bunu yapma

• Aslinda ogle yapmayi dsnyrm. Simdi bir hftalik tatilde. Beni hatrlmz muhtmln. Tatil bittiginde geri dondgnde Ben iki hftalik tatilde oldugumda bakicm.. Sevdgse ozler. Ozlerse yazar... Umudum Anca boyl

• Tip olarak senden ust biri mi

0|0
    0|0
    • Aslinda hayir. Guzellik konusunda esitiz. Tabi Ki benim gozumde o hep Daha yakisikli ama arkdslarimin dusuncesine Göre ayniyz.
      Mevk ves. Ikimiz de Doktoruz. Ben ilk senemde o 3cu senesinde 5yas farki. Ben azerbycnli o arap. Ben esmer o sari. Boyle)))

• Oo doktor en sevdigim 😃 o zaman ya unutamadigi biri vardir iliski degildir ama devam eden bisey olsa dusunuym demezdi acikca sor o zaman yokmus neden boyle soyledin diye ne kaybedersin kafanda kurmamis olursun en azindan

• Tesekkur ederim canim /)))
      Bana soyldklrnden sora yazmam kendimi Daha da kucuk duruma dusrmm olur ama... Aslinda Ben ona boyle bir sevgilinin olduguna inNmdgimi da soyldm. Demistim Ki ilk kez sana inanmiyrm. Umarim o kiz kisa zmnda yanina gelir ve cok mutlu olursunuz. eger ogle bir kiz varsa.
      Simdi yeniden yazmam niye yln soyldn ne degstrck? O kizin olup olmasi gercek sorun degil
      . Onun hayir demesi sorun. Ama ilgisi varken nasil hayir diye blr

• Senden başka sevdiği var

0|0
    0|0
    • Sevgilisi var diyosun. ama arkdsi yok dedi

• Neyi kast edysn. Anlayamiyorum. Benim sordugum arkadasi erkek. Bana sevgilisi olmdgini olsa bilirdi dedi

• Vardır sen nasıl inanmak istiyorsan öyle inan

Benzer Benceler

Yükleniyor...