Sanal Aşka İnanıyormusunuz?

Arkadaşlar ben sanaldan biri ile tanıştım ve 3 aydan beri konuşuyoruz fakat henüz sevgili değiliz ama flörtleşiyoruz aramızda 269 km mesafe var farkli şehirlerdeyiz ama ben onu seviyorum hemde çok aranızda tecrübeli olan varmı?

0|4
2330

En İyi Kız Görüşü

• Ben canım 6 ay çıktım biriyle hiç görüşmeden :D Sorularını alabilirim. Bende basta seviyordum kalbim pır pırdı hatta o da öyle söylüyordu tam kafa dengim benim kopyamdı adeta.. Ama sacmalık oldugunu anladım yanıma gelmedi çünkü. Eğer seviyorsa gelir yanına.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bak !
    Kendini ciddi manada kaptırma.
    Sanalda her iki tarafta , karşı tarafın olmasını istediği biri gibi olur.
    Yüzyüze konuşmadan sakın kalbini kaptırma.
    Hiç ummadığın biri gibi olabilir...
    Bende öyle olmustu

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2229
  • Ben sanaldaki biri için 4 sene süründüm. Sonraki ilişkilerimde de ne kadar salakça olduğunu fark ettim. İnsan karşı cinsten birinin neyine aşık olur? Ben sayabilirim sesine, gülüşüne, dokunuşuna, öpücügüne, bakışına, zekasına, hal ve hareketlerine, sempatikliğine, sana
    Olan sevgisine, gözlerime, dudaklarına, elini tuttuğu zaman verdiği güven ve huzura.. Böyle gidiyor bu falat sen sanaldan birine baktığın zaman bunları yasayamıyorsun bir zaman sonra imkansızlığını anlıyorsun ve bitiyor

1|0
    0|0
  • Evet inanıyorum tecrübem var. Ben de başka ilde birini sevdim. Beş ayın sonunda buluşmaya karar verdik. ben biletimi alıp uçtum yanına. Yemekte ailem aradı polise gitmişler. Bu adam da ilk uçakla memleketime yolladı. Artık görüşmemize imkan kalmamıştı. bir gün sonra bana "bitti" yazdı. Acı son.

0|0
    0|0
  • valla face ve skypeden yüz yüze gözükmeden bu işler netleşmez. benim başmdanda geçti ama sonra vazgeçti facesini isteyince. yani oyun bile olabilir dicem ama 3 ay iyi bir süre inşlah mutlu olursunuz

0|0
    0|0
  • Sanaldan birini çok sevmiştim onun için kalkıp gittin ta okuluna ama boşunaymış gururundan beni görmedi bile. Sonrasında yine ilişkilerim sanalda ve şu an çok iyi giden bir ilişkim var günden güne dahada güzel olacak.

0|0
    0|0
  • Hayır inanmıyorum.
    Gerçeğe dönüştürmek lazım olsa bile sanalda kalmamalı
    Sağlıksız ilerler diğer türlü ve üzüldüğünüz ile kalabilirsiniz..

0|0
    0|0
  • Olabilir neden olmasın kimi insan dokunarak sever mesafeye gelemez kimi insan dokunmadan sesi ona yeter konuşması yeter dokumadanda sever mesafe engel değildir kişilik meselesi yani

0|0
    0|0
  • Ask degil ama sevgi olur, hoslanti olur. asik oldugunu anca yüzyüze görüstügünde icindek kipirtilarla anlarsin:)

0|0
    0|0
  • Sanal aşka inanıyorum bence her yerde aşk olabilir sadece gönüller temiz açık ve net olunmalı diye düşünüyorum.. Tabii sadakat çok önemli bu noktada.. Ne olursa olsun benim hala umudum var :)

0|0
    0|0
  • böyle aşk bulunurmu arkadaşım. sen karşındakini görmüyon etmiyon adam mı değilmi bilmiyon sadece konuşuyoruz. 2 ayı geç 5 yılda konuşsan karşına gelmemişse dürüstlüğünü ıspat edemezs, in.

0|0
    0|0
  • bir birlerini hissedip duygularına karşılık verebiliyor ve anlaşabiliyorsa kesinlikle olabilir ve karşılıklı sevgi ve saygı

0|0
    0|0
  • sevgilim sanaldan 3 aydır sevgiliyiz bayadır tanısıyoduk yani iyi gidiyor bana cok uak ama seven seviyor

0|0
    0|0
  • yaklaşık 900 km. uzaklıktan 8 aydır ilişki yürütüyorum üç kere buluştuk ama eğer sizin de olursa görüşme şansınız güzel olabilir ama zor oluyor biraz

0|0
    0|0
  • Sanaldan aşk olduğuna inanmıyorum ancak hoşlanırsın ve reelde görüp aşık olabilirsin.269 km çok fazla değil. Görüşebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • bir yılımı verdim
    sonrası hüsran
    yol yakınken dön

0|0
    0|0
  • erkek için biraz masraflı olur. git gel bir sürü dert.

0|0
    0|0
  • neden olmasın ortam sanal insanlar gerçek tabi o insansa !!

0|0
    0|0
  • 3 ayda sevmek hemde çok sevmek.. Aceleci davranmamak en iyisi.

0|0
    0|0
  • sanal ile başlaması mümkün... sanalla bitmeyecekse..

0|0
    0|0
  • Hayir, inanmiyorum.

0|0
    0|0
  • Hayr

0|0
    0|0
  • Inanmiyorum sanala

0|0
    0|0
  • Evet tecrübeliyim hayatımın ekseni kaydı.

1|0
    0|0
  • Bir yüzyüze görüşme şart. İlişkiye başlamadan

1|0
    0|0
  • Olmuyor boşa uğraşma hiç bnce

1|0
    0|0
  • Sen nerede yaşıyorsun, arkadaş nerede yaşıyor?

0|0
    0|0
  • Tasinin sorunu ortadan kaldirin

0|0
    0|0
  • Tirt çıkar fazla heveslenme.

0|0
    0|0
  • Aska inanmiyorum ask varsa sanal ask da vardir

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Inaniyorum.

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum

1|0
    0|0
  • İnanmıyorum

0|0
    0|0
  • Hayr

0|0
    0|0
  • Inaniyorum

0|0
    0|0
  • Burda ki bütün gizli kullanıcılar ile çıkıyorum 😁

0|0
    0|0
  • Benim için sorun degil

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Aşkın sanalı reali yaşı yeri zamanı olmazzz

0|0
    0|0
  • Inanmiyorummmm

0|0
    0|0
  • Evet yaşanıyor...

0|0
    0|0
  • Fazla kapilmayin ani yasayin

0|0
    0|0
  • Olabilir tabiki

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum. Vakit kaybından başka bir şey değil. Kişilere değil taktıkları maskelere duyulan hayranlık...

0|0
    0|0
  • ben 3 yıldır seviyorum 422 gün sürdü ilişkimiz şu an arkadaşız ama ben onu unutamadım unutmak için başka biriyle bile çıktım ama olmuyor evet sanal aşk gerçektir

0|0
    0|0
  • inanıyorum ve yaşıyorum bu durumu :)

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Tavsıyem gormeden umut verme ya da sevgılı olma gorundugunden cok farklı bı tup cıkabılıyo

1|0
    0|0
  • Ben 6500 km ötedeki kızla 5 yıldırdevam ediyodum sonra noldu bıraktı... Neden sevgimi çok belli ettim çok değer verdim, mesajlarına anında yanıt verdiö. Üzerine titredim. Eğer bunların tam tersini yapsaydım sevilirdim. (Yurtdışındayım)

0|0
    0|0
  • Ven tabiki 6 aydr birlkteyz mesafe sorun değil önemli olan sevebilmek 😉

0|0
    0|0
Daha Fazla
1

Benzer Benceler

Yükleniyor...