Sizce normal mi? Lütfen yorum yapın?

Kardeşim dediğim bir cocuk var 1 buçuk yıldır böyleyiz sürekli konuşuruz konusmadigimiz gün yok diyebilirim. Niye bilmiyorum ama hayallere daldigim zaman ilk ona sarılma hayali kuruyorum ona sarılıp uyumak istiyorum cidden elimden gelse yaparım ama olmuyo işte. Sizce normal mi? Yani aşk felan gibi şeyler yok ama çok istiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum ne düşünürseniz söyleyebilirsiniz😊😊

1|1
96

En İyi Erkek Görüşü

• Çok iyi çok güzel. hoslaniyorsun tamam iyi boşta, yanlis birşey yapma. Yüz verme beraber uyumak felan derken ohooo bu ilerler farklı bir boyut kazanır:)

0|0
    0|0
    • Hoşlanmiyorum yani en azından ben hoslanmadigimi düşünüyorum. Öz kardeşim gibi seviyorumm ama biraz fazla seviyorum galiba.. kendimi mutsuz hissettigimde ya da beni mutlu ettiğinde ona sarılma ihtiyaci duyuyorum o kadar :))

• Bence kardeş deme ileride değişebilir bu durum ;)

En İyi Kız Görüşü

• Ben de bir senedir cok yakin oldugum bir cocuga karsi ayni duygular hissediyorum. Ama bu aralar aramiz aciliyor ve ondan sogumaya basladim :/

0|0
    0|0
    • Ben gün geçtikce daha çok bağlanıyorum ama aşık olduğumu düşünmüyorum.. ama niye böyle hissettiğimi bilmiyorum.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

85
  • Hoslanti ola blir, ya da platonik lubov diye biliriz

1|0
    0|0
    • Kardeşim olarak gördüğümü belirtmistim ama yinede Teşekkürler😊

• Mesaj gonderemiyorum maalesef😕

• Kardes gibi gordugunuu ispat et ona. sonra kardes gibi sarilmayi bilsin. Bilirsin ki sehvet her zaman on plandadir

0|0
    0|0
  • Belki duygusal bir ihtiyacın vardır ondan böyledir olabilir 😊

1|0
    0|0
  • Kardeşim diyorsan vardır bir bildiğin sanırım

0|0
    0|0
  • aşık olmuşsun sen :)))

0|0
    0|0
  • Hoslaniyonsun kendine kabullendiremiyosun

0|0
    0|0
  • Aşık olmus ya da olmak uzeresın

0|0
    0|0
  • vakit geçir

0|0
    0|0
  • Seviyor olabilirsin yok ama sen sevmiyorsun...

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyorsundur

0|0
    0|0
  • Yavaş yavaş aşık oluyorsun

0|0
    0|0
  • Sana yakın gelmiştir istediğin bir insandır sana uyuyordur yani kardeşim diyorsun diye olmayacak diye bir şey de şart da yok hoşlantı olabilir hisler karşılıklıysa yürüyün.

1|0
    0|0
  • Kardesim diyorsun aşk istiyorsun lanet olsn askiniza

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...