Kızlar, Sitede hiç evlenmeyi düşünen kız var mı?

Kizlar ciddi bir soru soruyorum. Karşısına kendi görüşlerine uygun bir erkek çıkarsa evlenmeyi düşüneniz kız var mı? Ben evlenmeyi düşünüyorum ciddi ciddi bir kız arıyorum çevremde bu iş pek olacak gibi değil çünkü sevgili olaylarına karşıyım ve bu dışarda birine açılmak yanlış anlaşılır diye giremiyorum bu konulara. Mümkünse kapalı değilse ilerde kapanmayi düşünen bir kızi tanıyıp kafa uyarsa evlenmek istiyorum böyle düşüncede bir kızı nerde bulabilirim? Uygulama site Vs. Var mı ya da burda bu niyetle tanıdığı olan arkadaşı olan falan var mı? Şaka yok, troll yok. Ciddi ciddi evlilik amaçlı birisiyle tanışmak istiyorum? Nasıl bulurum? Çevremde kapalı kız yok :/
Güncellemeler:
Yok herhalde kimseden bir tavsiye :(

0|0
10

En İyi Kız Görüşü

• Bari nickini kismetli bedevi yapsaydin nickten bile ugursuzluk akiyo 😂😂

0|0
    0|0
    • Hahaha :) kardeşim KismetsizBedevi olduğum için açıkça yazdım cidden kismetsizim ya aşk konusunda karşıma bu yaşıma kadar aha bu dediğim insan çıkmadı.

• Daha yasin kac basin kac duyanda 40sanicak xd

• Yasin kac mi :) küçük muyum sence? 26 yaşındayım ve bu yaşıma kadar adam gibi bir ilişkim olmadı benim küçüğümun 2 yaşında kızı var diyorum. Yaş 30a merdiven dayadı hayatıma doğru düzgün kimse girmedi. Hep iyi niyetli olmaktan belki de bu devirde kızların istediği bile başka. Hayatım boyunca gittiğim her yerde her ortamda hep başarılı oldum taktir edildim keşke senin gibi olabilsek dediler başka alanlarda ama aşk konusunda yoldaki dilencinin balici tinercinin sevdiği onu seven vardır ama bende yok.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Bende arıyorum

0|0
    0|0
  • :) :) Yok

0|0
    0|0
  • Dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • Üzüldüm adına

0|0
    0|0
    • :/ dua et hayırlı kişi karşısına çıksın bu çocuğun diye o zaman :)

• Ablan annen yardimci olsa ya biraz

• Ablam ev hanımı olduğundan pek yaş olarak bana uygun tanıdığım yok. Bu aralar 2 kişi söylüyor ama bişey yapmıyor mesela şurda söyle bir kız var git bir şekilde tanış diyor ama bunun dışarda sokakta gördüğüm bir kızla gidip tanışmaya çalışmaktan bir farkı yok

• zengin bulrusam evlenicem ben sadadszfz

0|0
    0|0
    • Zengin erkek arayan kızlardan ciddi ciddi tiksiniyorum. Zenginlik Allah verirse olur vermezse olmaz evlenirken her erkek zengin olacak diye bir şey mi var. Neden birlikte çalışıp çabalayıp zengin olalım diye düşünen kız yok? Neden hep hazıra ve rahatliga konma isteği?

• yok ya korkuyorum iyi boyle

0|0
    0|0
    • Yaş 27 ise sınırdasin benden demesi. Belli bir süre sonra erkekler çıtır genç kız arıyor yaşı 25i geçenlere talep olmuyor ya da 35-40 üstü onlara talep oluyor...

• Evet ama erken.

0|0
    0|0
    • Senin sevgilin var zaten her yerde görüyorum yorumunu. Ben kendime uygun arıyorum

• Doğrudur sadece sevgilş anlamında değildimdir demek istediğim.
      Ne sevgilim ne de sevdiğim var.

• Yani hayatında kimse yok. Anladım. Ama sen evlilik dusunmuyorsun tabi dediğin gibi

• Hayır yok

0|0
    0|0
  • Valla benden sana tavsiye, hiç burda düşünme evliliği. Çünkü düzgün birini bulamazsın, bulsanda elbet bir yamukluk görürsün. Iyi düşün.

0|0
    0|0
    • Vardır burda da iyi niyetli bu düşüncede insanlar ama dediğin gibi bana denk gelmesi zor belki de

• Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah.

• Amin sağolasin :) inşallah hepimize

Benzer Benceler

Yükleniyor...