Çok büyük derdim var nolur yardım edin?

arkadaşlar çok büyük derdim var nolur yardım edin? acil yardım edin?

0|2
518

En İyi Erkek Görüşü

• Belliki bisey yaptin
    Bu kadar dil dikmen ondan galiba
    Hatami soyle de yine konusmazsa birak o dusunsun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

417
  • La bişey yazmamışsın nası yardım edelim sana biz şimdi. Bana yazarsan yardımcı olmaya çalışırım elbet.

0|0
    0|0
  • sorun ne tam olarak

1|0
    0|0
    • neredeyse sevgili olacağım çocuk bana çok baskı kuruyodu şu son zamanlarda erkekler hakkında buluştum konuştum trip attı falan olay kötüye gitti iyi olduk son görülmeyi kapattı? diyoki çıkmıyoruz etmiyoruz sanaldan çıkmam ben dedi dediki sadece fitnesstamı buluşcaz dedi? sonra ark kalalım flnbi trip attı dedimki ben eski emreyi özledim dediki eski o bu yeni emre diyip güldü mesajlarıma da takmıyor? hiç yüzyüze görüşmedik beraber sorun o zaten dedi?

• bana demiştiki seninle uzun zaman birlite olmustu? hatta bulustuğumuzda gözlerime bakamadı? dediki asık olmaktan korkuyorum dedi çok kırıldım dedi 1 senedir yalnızım demişti? dün beni kaybedersin dedim sana kalmıs sen bilirsin dedim bana aynen bana kalmıs dedi? ayrıca dediğin erkek tiplerinden diil ve çocuk başta çok baskı kurdu bana inanılmaz derece bir ara anondan birisi mesaj attı konuşmuştum kimsin diye o anon bana senle çıkmak için uğraşıcam demişti aşığım tek sana demişti buluşalım demişti o çocuğa söyledim trip attı bana arkadas kalalım falan demişti o zamanda ama gene sans verdi rehberindeki erkekleri sil profili benle yap dedi ama geçen erkeklerle buluştm ona söyledim falan napcan demiştim trip atmıştım 5-6 gün takmazsam laf etme dedi sonra gene bir olay oldu daha çok atarlandı anlamadığım şey arkadaşsak mesajımı bari taksın çok kötüyüm kanka ya 😭😭😭😭

• Çok merak ettim acaba sorduğuna pişman oldun mu 😂😂 ben yerinde olsam birdaha kimseye sorununu sormazdım tövbe ederim o işlere 😂😂😂

• Noldu sinem

0|0
    0|0
  • Azer baba dinle geçer

0|1
    0|0
  • Sorun ne?

0|1
    0|0
  • :d Ne oldu knkk

0|0
    0|0
  • Tövbe tovbe

0|0
    0|0
  • Buyur?

0|0
    0|0
  • Derdin ne

0|0
    0|0
  • Anlat bakalım

0|0
    0|0
  • hayırdır

0|0
    0|0
    • neredeyse sevgili olacağım çocuk bana çok baskı kuruyodu şu son zamanlarda erkekler hakkında buluştum konuştum trip attı falan olay kötüye gitti iyi olduk son görülmeyi kapattı? diyoki çıkmıyoruz etmiyoruz sanaldan çıkmam ben dedi dediki sadece fitnesstamı buluşcaz dedi? sonra ark kalalım flnbi trip attı dedimki ben eski emreyi özledim dediki eski o bu yeni emre diyip güldü mesajlarıma da takmıyor? hiç yüzyüze görüşmedik beraber sorun o zaten dedi?

• bana demiştiki seninle uzun zaman birlite olmustu? hatta bulustuğumuzda gözlerime bakamadı? dediki asık olmaktan korkuyorum dedi çok kırıldım dedi 1 senedir yalnızım demişti? dün beni kaybedersin dedim sana kalmıs sen bilirsin dedim bana aynen bana kalmıs dedi? ayrıca dediğin erkek tiplerinden diil ve çocuk başta çok baskı kurdu bana inanılmaz derece bir ara anondan birisi mesaj attı konuşmuştum kimsin diye o anon bana senle çıkmak için uğraşıcam demişti aşığım tek sana demişti buluşalım demişti o çocuğa söyledim trip attı bana arkadas kalalım falan demişti o zamanda ama gene sans verdi rehberindeki erkekleri sil profili benle yap dedi ama geçen erkeklerle buluştm ona söyledim falan napcan demiştim trip atmıştım 5-6 gün takmazsam laf etme dedi sonra gene bir olay oldu daha çok atarlandı anlamadığım şey arkadaşsak mesajımı bari taksın çok kötüyüm kanka ya 😭😭😭😭

• Demek ki sevmiyo seven hiç bir zaman umursamamazlık etmez ya senden soğudu ya da baştan beri hiç sevmemişti

• neymiş o çok büyük!!! dert

0|0
    0|0
  • Edemem

0|0
    0|0
  • Derdin nedir

0|0
    0|0
  • Ne derdin var

0|0
    0|0
  • Neyin var

0|0
    0|0
  • anlat istersen dinlerimm

0|0
    0|0
  • söyle yapabileceğim birşeyse hay ha y

0|1
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...