KAYBETTIM ARTIK?

Bu bir soru degil. Sadece icimi dokmeye ohyiyacim var. Isteyen yorum atabilir.

Bir cocugu cok sevdim sempatik olmasi beni cok etkilemisti. 3 yildir bu cocugu seviyordum. Fakat hic uzun konusmadik. Bir sans mi diyeyim tesaduf mu bilemiyorum ama bu cocukla konusma firsatim oldu 1 ay. 30 gun. Beni tanidi falan. Ben onu daha da tanidim. daha da asik oldum. ve ne yazik ki 30 gun sonunda yollarimiz ayrildi. Benim hakkimda ne dusunuyor bilmiyorum. yanina bir kiz gelmis. Grup ta 2 kiz 2 erkek var. Yeni gelen kiz komik ama erkeksi. Kisacasi o kizla kaynasip beni hic istememesinden ve beni umursamamasindan korkuyorum. Kaybettim onu. O kizla daha da yakin olacak hissediyorum. Neden boyle oluyor anlamıyorum ama ben bu sefer kesin kaybettim
Güncellemeler:
Hi guys.

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ay. 30 gun yerine 2 ay yazsan daha hoş olurdu )) neyse konuyu kısa geceyım bırak gönlunu eğlendrsın sana nasılsa geri döner sıkma canını :)

1|0
    0|0
    • Hayir 1 ay. 30 gun derken. 1 ay hergün ondan 30 yazdim

• Eyv kardes. Sohbet guzeldi. Allah a emanet ol. Arv.

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • yaşın daha genç kimlerle tanışırsın kim bilir. Bu günlerini ileride gülerek birilerini anlatacaksın belki şöyle böyle olmuştu vayy be ne üzülmüştüm ne kafama takmıştım diye.. çok fazla kaptırıpta kendini yıpratma.. sen buraya yazıyorsun dert yanıyorsun ama o şu anda bahsettiğin kızla takılıyor sen aklından bile geçmiyorsun belki.. Sende yeni arkadaşlar edin.. ;)

1|0
    0|0
  • Dünyadaki hiçbirsey bize ayit degildir mutlu olmak için birine, birilerine ihtiyacın yok

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...