Neden mesaj atmiyor?

Doktorumdan hoslaniyorum... Telefon numarasini bir yerden buldum ve ona ilk mesaji ben attim. Ama amelyatla ilgili.. Sonra tesekkur ettim konu kapandi mesaj atmadi.. 3 gun sonra selam diye mesaj atti.. as dedim bnde tam sizi aricaktim dedim niyeki dedi. Burnuma fermuar degdi sisti falan dedim. Konustuk bir kac mesajda konu tekrar kapandi. Pisman oldum acaba ne dicekti? Sonra dùn normalden cagri attim whatsaptan kusura bakmayin yanlislikla oldu dedimm.. Smra elim degdi whatsaptan da aradim ama yanlislikla yine mesaj attim kusura bakmayin kardesim aramis dedim... Bana hala mesaj atmadi...😕 konuşmamdan mı sıkıldı acaba? Sizce tekrar mesaj atar mi.. yoksa ben mi atsam? Nolur yardim edin arkadaslar..

0|0
1016

En İyi Erkek Görüşü

• doktor olduğu için büyük ihtimal meşguldür ve konuştuğu başka bir kadın varsa sizle ilgilenmiyor olabilir. bilemiyorum ama cidden bir ilginiz varsa direk konuşmayı deneyin erkekler özgüveni yüksek olan kadınları çok severler tavsiyemdir.

0|0
    0|0
    • Ama ne decem ki mesela

• Öncelikle aranızdaki yaş farkı kaç bu önemli?
      2. cisi dürüstlük herşeyden önemlidir ilgi duyuyorsan ilgi duyuyorum birlikte bir çay içelim seni tanımama izin verirmisin demelisin.
      3. çok fazla abuk subuk muhabbet yapmışsın yok kardeşım aradı yok elim değdi bu adamın canını sıkmış olabilir

En İyi Kız Görüşü

• niye böyle kardeşim aradı muhabbeti yaptın ki adam da yedi kesin bunu. bir sorum olucaktı diyip kıvırsaydın geri dönüş alabilirdin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

915

Benzer Benceler

Yükleniyor...