Bana karşı duyguları var mı anlayamıyorum?

bir çocuk var ve onunla aynı yerde çalışıyoruz. Ben önceden instagramda yanlışlıkla onun resmini begenip begeniyi geri almıştım ve oda bunu anladı. O zamandan beri baya geçti ama soguk hala bana karşı önceden konuşurduk. şu an ne düşünüyor da böyle davranıyor anlayaıyorum. Ama onu görmek beni mutlu ediyor başlarda pek birşey hissetmiyordum ona karşı ama zamanla çok farklı gelmeye başladı bana hergün onu düşnüyorum. Ona karşı içimde birşeyler var gibi ama eminde değilim.Çünkü cok garip davranıyor. Bazen bana güzel bakıyor 6-7 saniyeliğine ama bazende soguk bakıyor. Ben biraz sakarım çalıştıgım yerde bazen birşeyler kırıyorum. Oda benim bu durumuma bir garip bakıyor gibi. Değişik işte bir kere dalga geçti benle. Mesela geçen elim doluydu oda onumde duruyordu izin verirmisin dedim ona oda izin istedin mi ki dedi ben birşey demedim güldü o, bende geçtim gittim yanından. Gecen işteyken bir gün moralim bozuktu ve dükkanın arka girişinin orda ağlamıştım. sonra toparlanıp suiçmek için ierigirdiğimde ococugun en yakın arkadaşı beni gördü neyin var dedi bende yok birşey dedim bozuntuya vermek istemedim. Sonra ben biraz hava almak için tekrar arkaya çıktığım ve sonra o geldi bakındı etrafa ama arkada iki kişi daha vardı durdu orda bana baktı sonra girdi içeri. Bende herhalde beni gören arkadaşı ona dedi diye düşündüm çünkü çok yakınlar ve onun arkadaşıda biliyor buyuk ihtimal o fotograf işini. Kısaca böyle işte onunla aynı işte olmak çok zor çekiniyorum ondan elimde değil. Onu görmek istiyorum ama ondan kaçmakta istiyorum. Kafam cok karısık ne düşünüyor bilmiyorum. Ne düşünmem gerek onuda bilmiyorum. Onu özlüyorum görmeyince ama görüncede üzülüyorum.Çok yazdım farkındayım niye yazdım bilmiyorum ama yazdım işte...
Güncellemeler:
:(

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10
  • Evet var

1|0
    0|0
    • cidden mi ama hiç hissettirmiyor ki?

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve