Acil olarak fikir almaya ihtiyacım var özellikle erkeklerdende istiyorum arkadaşlar. uygunmu değilmi?

1 aylık ilişkim var aileler birbirlerini daha önceden tanıyorlar fakat sevgilimi ailem pek tanımıyor tanışmak istiyor benimkide daha erken 2-3 ay geçsin diyor ben sadece tanıştırmak istiyorum. belki saçma gelebilir size ama daha 1 ayda söz ayımızı bile belirledik daha öncedende tanıştığımız için. şimdi bana 1 ay için aile ile tanıştırma uygunmu değilmi bunu söylermisiniz? Bu sabahta biraz tartıştık bana 6 ay boyunca bu konuyu bir daha açma dedi. Sinirlerim çok bozuldu.

0|1
39

En İyi Kız Görüşü

• İkinizde sakinleşin. Sen konuyu açma. Eğer isterse o açar. Ailenle tanışması bu kadar çabuk olmasada olur.

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum konuyu açıp konuşmak istemiyorum en azından kendi zamanla anlayıp kendisi istesin gelsin istiyorum

• O zaman sıkıntı yok merak etme düzelir.

En İyi Erkek Görüşü

• Senin cocuk salak ha 6 ay ha simdi ne fark eder oyaliyor seni ;)

0|0
    0|0
    • Salaklıkla alakası yok tamam 1 ay oldu ama sadece birbirlerini tanısınlar istiyorum ona görede erken daha 2 -3 ay geçsin dedi. sinirlede 3-4 ay sonra bırakıp gitmiyceğini nerden biliyim dedi

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

28
  • amaç ne neden açılmıyo 6 ay o konu? işi gücü yoksa şu an için anlarım işini gücünü alıp çıksın ailenin karşısına. seni daha tam tanımıyor ise onuda anlarım bunu da söylemeli sana uygun bir dille. başka sebep neymiş takılıyo mu

0|0
    0|0
  • vay arkadaş biz 5 seneyi bitirdik 6. senenin ilk çeyreği bitti 2. çeyreğe başladık daha o seviyeye gelemedik :) bizde de kız uyuşuk bu konuda. nasıl bir düzen lan bu

0|0
    0|0
  • Bence çok erken hayat bu ne olacağı belli olmaz ailelerde tanışıyomuş ilerde bir sıkıntı olursa ailelerinde arası açılır bence bu yüzden erken diyodur

0|0
    0|0
  • bir ay dolmadan söz tarihini belirlediyseniz 3 aya kalmaz ayrılırsınız.

0|2
    0|0
  • bence biraz erken önce bir birinizi tanıyın erkekler bu konularda biraz cekingen ve soguk oluyor oyuzden biraz arkadaşına ver ilişkinize zaman tanı

0|0
    0|0
  • Derdi başkadır

0|0
    0|0
  • Yangından mal mı kaçırıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Yavaş ilerleyin çok hizlisiniz ;)

0|0
    0|0
  • işin zor sen buişten... naş.. la