Erkekler bir bakabilir mi?

Bana hiç seni seviyorum vs demedi bu zamana kadar 4 ay oldu ilk buluşmada sarıldı bana öptü elimi tuttu. Benim ilk deneyimim :( Hayır diyemedim yani. Ne düşünüyor ki?

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• Bence elini tuttu öptü diye kötü bir şey düşünmez bu saçmalıklardan vazgeçin , ilerleyen buluşmalarda dudağından da öpmek isteyebilir hatta seni öptükçe daha çok isteyip bağlana da bilir bu tarz saçmalıkları bırakın ve mutlu olmaya bakın bu dünyaya 10 defa gelmeyeceksiniz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sevmiyor. Sevgisinden emin olmadan yakınlaşmak yalnış

0|0
    0|0
    • Sevmiyor mu :(

• Biraz bekle bakalım. Seven ifade eder sözlü davranışıyla

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

312
  • bazı erkekler içini dökemez. yaşın kaç bilmiyorum ama. ilk kez erkek arkadaşın olduysa daha dikkatli ve soğuk ol. gerçekten seni sevip sevmediğini anlayacağın şeyler sor.

0|0
    0|0
    • 19 yaşındayım o 22 yaşında

• emin olup olmadığını ona sor bence. bundan emin olmak istiyorsan sor. ve cevabına göre hareket edersin.

• nasıl oldu son durum

• Ya seni seviyorum dememesi seni sevmiyor anlamına gelmez o kadar da takma ya :D

0|0
    0|0
  • seni sevdiğini ögrenmenin yolu öpmek falan istediğinde izin verme birakır giderse hiç sevmemmiştir ama bırakmazsa seviyor demektir ben yaptım..

0|0
    0|0
  • söz dilde değil
    herkes söyleyebilir,
    gözdedir okuyabilirsen
    herkes bakamaz ama pembe :D

0|0
    0|0
    • Kafam karışık

• Herkes yapıyor diye diil o an bişey yapamadım uyardım yapma diye ama gözleriyle ikna ediyordu beni

• bilemezsin pembe zamanla test et sonra bir çift yalan göze kandım dersin :d

• Bunu onunla konuşun ;) sen duygularını belli etmissin artık. sormalisin madem öptü sende sor ne aramızdaki ilişki yoksa zor günler bekler seni hep

0|0
    0|0
  • Sadece duygusal kişiler hemen sevgisini dile getirir...

0|0
    0|0
  • Erkekler pek seviyorum demez

0|0
    0|0
  • Bazen seni seviyorum demek zor gelir

0|0
    0|0
  • Eğer ilk buluşmada öptüyse ondan sana yar olmaz :D

0|0
    0|0
  • Bakiyorum