Sevdiğiniz adamın ellerinde ve vücudunda yaralar olduğunu görseydiniz hâlâ sevmeye devam edebilir miydiniz?

Sevdiğiniz adamın ellerinde ve vücudunda yaralar olduğunu görseydiniz hâlâ sevmeye devam edebilir miydiniz? Yoksa bu sixi korkutur, soğumanızı mı sağlardı? Sevdiğiniz adamın ellerinde ve vücudunda yaralar olduğunu görseydiniz hâlâ sevmeye devam edebilir miydiniz?

1|0
232

En İyi Kız Görüşü

• Eline ne oldu?

0|0
    0|0
    • Eski bir fotoğraf sadece

• Aynen benim en cok kullandigim ozellikti oysa ki😂

• Neyse sabaha 24 saat olur o, hallederim

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

222
  • Sen gene kimle kavga ettin diye terlikle kovaladım sonrada döverdim.

Severdim ya ne korkucam bana bir şey yapmadıktan sonra :D gider birlikte döveriz :D

1|1
    0|0
  • Sevmeme engel olmazdi. Ben merak eder bir sorun varsa yanında olduğumu ona hissetmek çalışırdim👍

0|1
    0|0
  • Hastalık olabilir neden soğuyayımko verem olsa uzaktan yine severim devam ederim

0|0
    0|0
  • Tedavisi için onunla kosustururum dahi,, elbette sevmeye devam ederimm

0|1
    0|0
  • psikopat mısın yoksa sadece sinirli biri mi.. çok farklı şeyler :)

0|0
    0|0
  • Sebebine göre değişir. Psikopat falansa işimiz zor.

0|0
    0|0
  • Tabi ki sevmeye devam ederdim de önce bu konu hakkında bana açıklama yapmak zorunda kalırdı

0|0
    0|0
    • Açıklamalar kötüdür, gereksiz ve yetersizdir. Önemsizliğini korur o yüzden açıklama istenmese?

• ama yinede güneş gölgeni unutturacak kadar parlayabilir.

• Kismet

• tabi ki birisini bedeni için seviyorsan...

0|1
    0|0
  • Sogumam sevmeye devam ederim

0|1
    0|0
  • Sevmeye devam ederdim

0|0
    0|0
  • Daha cok severdim

0|1
    0|0
  • Ne alaka cAnim
    Iki yara icin sewgiden vazgecmek?

0|0
    0|0
  • Korkutucu.

0|0
    0|0
  • Len insan seviyosa yaraya mi bakar :d

0|0
    0|0
  • Ederdim tab2

0|0
    0|0
  • Moruk nereye yumruk attın vöyle hastalık mı

0|0
    0|0
  • Ona daha çok bağlanırdım

0|0
    0|0
  • Evett sevmeye devam ederdim

0|0
    0|0
  • Geçmis olsun 😐 sevmeye devam ederim.

0|0
    0|0
  • Yaraların sebebi ne?

0|0
    0|0
  • Korkardım ama ondan değil ona olucaklardan sonuçta seviyorum benimde canım yanar sogumaktan ziyade bu korku beni ona daha çok baglardı sevgimde ise gram azalma olmazdı aşk bunu gerektirir.

0|1
    0|0
  • Tabiki severdim o adamı vücudu için sevmiyorum sonuçta ama nedenini sorardm önce neden önemli! !!

0|0
    0|0
    • Açıklamalar kötüdür, gereksiz ve yetersizdir. Önemsizliğini korur o yüzden açıklama istenmese?

• Ben o kişiyle bir yola ciktiysam anlatmalı bana biraz beklerim tamamen anlatmak isteyebilir sonra konuşuruz musait bir zmnda ama onun disinda bana anlatmalı olayı bir de tam tersi gibi dusunsun benm yaraların olsa ve ben anlatmak istemiyorum diyip kaçsam onun hoşuna gider mi illa öğrenmek ister bence anlatılmalı ha bana dersek lütfen gerçekten anlatmak istemiyorum felan derse taman şimdi anlatma derim ma üstüne giderim

• Belki bir gün :)

• ben onu yaralarından öperim

0|1
    0|0
  • Sert erkek sevilmez mi be

0|0
    0|0
    • Sert? Alakası bile yok aslında

• Ellerin vucudun öyleyse cesaretlisin ve kavgadan gocunmuyosundur diye düşündüm bir hastalık vs değilse

• Değil, ilk söylediğin geçerli durum.

Benzer Benceler

Yükleniyor...