Kızlar, siz yaparmisiniz bunu?

Yaz ayi yaklasiyor 2 ay sonra tatil planlari basliyacak ve ben simdi taniyacagimi birisi ile 2 ay boyunca konusup guven olustuktan sonra tatil yapmayi istiyorum. sonucta 2 ay var ve tatil yapacagim kisiyede tatile cikmadan once hediye olarak 5000 tl verecem... tatil alisverisleri ve tatil masraflari tabiki bana ait. siz bu durumda ne yaparsiniz? bunu dusunurmusunuz? bu ciddi bir dusunce cunku bu seni tanidigim kimse ile tatil yapmayi istemiyorum

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Bunu yapacak kız çok rahat olmalı. Kaybedecek hiç bir şeyi olmamalı mesela 😉

0|0
    0|0
    • Kazanacagi cok sey var

• Açık konuşayım artık bakire olmaması lazım bu kızın ya da bekaretini 5000 liraya satacak kadar ucuz bir kız olmalı. Yoksa hiç kimse karşılıksız böyle 5000 lira verip tatile götürmez

• Mesaj kutuna bakarmisin

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• hediye olarak 5000 mi
    afdsdf
    hediyeye bak a-q

1|0
    0|0
    • Evet ne isterse yapsin o para onun. sen dusunurmusun?

• düşünürüm ama ne enayiler var diye düşünürüm

• Para asigi birinde ise yarar

0|0
    0|0
  • Ya insan yeri geliyor kendini tanımıyor kızlarda 2 ayda tanıştığı adamla tatile gidecekler vay be ne dünyalar ne dünyalar benim ufkum korelmis

0|0
    0|0
    • Sacmaladin o zaman evden cikmayalim

• Ihtiyacı varsa seninle tatile niye çıksın ihtiyacı olana yardım etmek istiyorsan tatile çıkacak değil ihtiyacı olan var mı diye sor derim iyi geceler saygılar

• Bide Akil vermeseniz ya sanane ya ben hayir kurumumuyum sanane... bu site senin gibiler yuzunden boyle hayatinda kac insana yardim ettin. anca klavye kabadayiligi

• Ne isticen karşılığında

0|0
    0|0
    • Herseyi yazdim ya... sordugun cinsellikse bu konusulmaz. yasanacaksa yasanir akisina birakilir... ilk niyetim bu olsa kadina giderdim

• Bobreklerimi seviyorum abi yok

Benzer Benceler

Yükleniyor...