Erkekler, erkeklerdeki ama yanlış anllasilirsam kafasi?

hoslandigim cocuk duzenli iliski yapmayan biriyle konussa bile kimseye söylemeyen bir tip. arkadasina bana bir kiz ayarla demis arkadasida beni gostermis cocuk numarami almis ama mesaj atmiyor. kararsızım kendimi serefsiz gibi hissederim demis. benim kimseyle cikmadigimi ve yuz vermedigimi biliyor ama ondan hoslandigimi belli ediyorum. sorun duzenli iliskilik bir kiz oldugum icin onun yapisina uymamam midir yoksa beni tanidigi icin reddedilme korkusu mu

0|0
5

En İyi Erkek Görüşü

• Her ikiside demek isterdim ama açık ara farkla çocuk başka şeyler arıyor diyebilirim

0|0
    0|0
    • duzenli bir iliski yapamaz mi peki. boyle bisey cok mu uzak gelir

• askin birda gelmesini ve o kizin ben olmami istiyorum. ilk kez birini seviyorum ve cok seviyorum

• Üzgünüm ama bu sadece senin istemenle olmaz. Zaman lazım. Ama umudunu yitirme olur mu? Olmayacak diye bir şey yok

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• ''Öğrenilmiş çaresizlik'' bu daha önce hiç kız arkadaşı bile olmamışsa normaldir.

0|0
    0|0
  • Çocuk kendine güvenmiyor sanırım reddedilirim yanlış anlar diye düşünüyor sanırım

0|0
    0|0
  • Cok uzum

0|0
    0|0
  • Sadece reddedilme korkusu bu başka bişey değil

0|0
    0|0
    • cocugun kendine guvenen bir yapisi var. konusmasi falan gayet iyi reddedilme korkusu neden olsun ki diye dusunuyorum bende

• benim ne yapmam gerek bu durumda

• ona karşı olan ilgini belli etmen ve reddedilmeyeceğine inandırman lazım. Kısacası belli et ona karşı olan hislerini gerisi gelir zaten merak etme

Benzer Benceler

Yükleniyor...