Tanışma sorunu?

arkadaşlar merhaba benim şöyle bir sorunum var yardımcı olacak kişilere teşekkür ederim son zamanlarda iş çıkışı ( işten geç çıkıyorum ) otobüste çok güzel bir kız ile karşılaşıyorum sürekli ama tanımıyorum ve sohbetimde yok otobüsten indikten sonrada tanışmak amaçlı yaklaştığımda korkutmak istemiyorum malum türkiye ortamı ve saat geç ben nasıl yaklaşabilirim nasıl kendimi açabilirim nasıl kendimi ona ifade edebilirim bu konularda fazla tecrübem olmadığı için korkutmaktan ve terslenmekten endişe duyuyorum şimdiden teşekkür ederim

Güncellemeler:
bayan arkadaşlardanda görüş alsam çok iyi olur
güncel

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • Yaşına baktığım zaman niyetin ciddi diye düşünüyorum. Niyetin ciddiyse bana göre güzel olan bir tavsiye vermek istiyorum. Ama niyetin ciddi değilse de boşa vakit harcamak istemiyorum.

0|1
    0|0
    • bu zamana kadar olanlar diyecektim fazla olmadı bile ilişki ama bu gördüğüm kız çok güzel hani beni anlarda tanışmama müsade ederse ve aradığım kişi ise kalıcı olmak isterim o kişide

• "İndindikten sonra tanışma amaçlı yaklaşayım diyorum ürkütürüm diye korkuyorum" demişsin ya işte orda haklısın ve birşekilde onun senle iletişime geçmesini sağlaman lazım bence şöyle yap. Onun önünden yürürken cebindeki kulaklığı düşür eğer o kişi arkandaysa bunu o kadar profesyonel yap ki numara olduğunu anlamasın kulaklığı düşürdükten sonra baktın kimse vermiyor mu yoluna devam et bırak bir kulaklık kaç liradır. Eğer sana kulaklığınız düşmüş pardon diyip geri verirse (ki normal bir insan verir) bundan sonra teşekkür ederken felan ve daha sonraki otobüste karşılaşmalarda felan tanıdık olduğu için gerisi gelir. Bir de otobüste onun dikkatini çekmem lazım ona yakınken tam da dibine girme duyabileceği uzaklıkta dur anneni ara telefonda onunla konuş fazla uzun tutma. Kadınların annelerini arayan erkekleri sever. Orda kısa ve sağlam bir konuşma yap duyarsa biraz dikkatini çekersin. Fazla uzun tutmadan da telefonu kapat cebine koy. Herşey natural olmalı..

• Merhaba demek çok mu zor

0|0
    0|0
    • hayır zor değil ama işte şöyle bir sorun var onu gördüğüm vakit saat 22:00 civarı gibi oluyor şöyle düşünelim ben o saatte yaklaşıp otobüsten indiğinizde size merhaba desem düşünceniz ne olur

• Biniş saati ile iniş arasındaki zaman ne kadar

• 10-15 dk

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler

Yükleniyor...