Konuşulacak konu bulamama?

Biliyorsunuz ki çoğu sevgililerin de konuşmak için konu bulamama gibi sorunları var ilişkilerde herkes karşısındakinin konnu açmasını ister falan, iki sevgili arasında konuşabilecek konular istiyorum bu sorun bizde de var birbirimizi eğlendiebilecek ya da sıkılmamamızı sağlayacak konularr biraz yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
65

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi şöle diyim. ilk önce ikinizde nerelisiniz bulunduğunz şehirin güzellikleri ve sevdiğiniz şeyler. mesela şu örneği vereyim benim bir yakınlaşmaya yani iletişim kurmaya çalışıtım kıza sorudugum soru ve devamı
    -Neler yaparsın nelerden hoşlanırsın
    +çikolataaa
    -yarın sabah kapına çikülata dökücem :D :D
    bana laf sokmaya çalıştı
    + dökmeyen top olsunmu? :D
    -çikülata üzerinde bir not olacak:KENDİNİ FAZLA KAPTIRMA TATLI KIZ ;)
    işte böyle olur muabbet. veya çok benzerlik istiyorsanda şunu dene.
    +hangi takımlısın
    -fenerliyim
    +hadi yaa bende çoraplar bile fenerleeee :P
    gbisinden deişik muabbet arayın ne diyim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de konu bulamazdim ama yaz tatiline birlikte ciktigimizda surekli burbirimizle vakit gecirdigimiz icin sabahlara kadar sohbet eder olduk. Eglenceliydi o gunler. Yani kisaca eger konu bulmak iatiyorsaniz uzun sure birlikte vakit gecirmelisiniz ortak seyler paylasmalisiniz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

54
  • Arkadaşlarından bahset yani onunda tanıdığı kişiler özellikle.

Erkeklerin duymak isteyeceği ama diğerlerinden öğrenemeyeceği şeyleri söylersen aralıksız seni dinleyecektir emin ol.

0|0
    0|0
  • ya spontane gelismiyosa cok zor, konusmaya gerek yok bence o zaman. hadi sen konu ac hadi sen ac diyerek

0|0
    0|0
  • O insanla ilgili biraz daha spesifik şeyler sor. En sevdiği yemek. ya da en iyi arkadaşını Neden çok sevdiği vb. :-)

0|0
    0|0
  • Konu bulamiyorsa o iw olmaz ben ce iyi anlasan iki insa konusacak heo bir seyler bulur

0|0
    0|0
  • bir konu belirleyip araştırın, ayrı ayrı tabii. Sonra birbirinize anlatın

0|0
    0|0
  • Konu bakımında uzun sürecek bir ilişkim olmadı.

0|0
    0|0
  • Al işte yaa

0|0
    0|0
  • Soru cevap oynayin :)

0|0
    0|0
  • Zamanla birbirinize alışınca bulursunuz

0|0
    0|0

Benzer Benceler