Baylar hele bir yardım eli uzatık ya?

bir düşünün ki beğendiğiniz kız ama hoşlanmıyosunuz kalp atışı falan yok yani size bişey söyliycem diye mesaj attı siz geç cevaplayıncada yok tamam hallettim geçti tarzında konuştu sizde ısrar ettiniz aradınız noldu diye sordunuz sonra söylemedi ama telefonu kapattıktan sonra sarılıcaktım diye bir mesaj karşı tarafta geçtiyse sıkıntı yok gibisinden bişey diyor şimdi bu cümleden ne almam gerek

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • dediklerin iyi gibi ama bişey anlamadım

0|0
    0|0
    • Olayı okudun az çok sana sarılcaktım dedim ama ben hep geçti gerek yok gibisinden konuşuyordum oda o yüzden oo geçtiyse sıkıntı yok dedi bu cevap iyi bişey mi kötü bişeymi cevaplarsan sevinirim ne düşüneceğimi bilmiyorum çünkü

• yapma be okadarmı? :( inan bende daha beterini yaşadım ama artık takmıyorum sende takma ne diyebilirim ki

• Ama belkide ben ihtiyacım yok deyince yapmıştır olamaz mı? :(

• Nasil

0|0
    0|0
    • Ben ona ilk bişey söyliycem dedim sonra geç cevaplayınca sorun vardı ama geçti hallettim dedim sonra o beni aradı nerdesin bişey olduysa söyle gibisinden bende yok bişey tamamdır dedim tamam dedi kapattık sonra bende dedimki sarılcaktım ben hep geçti dediğim içinde oda geçtiyse sıkıntı yok o zaman dedi çok olumsuz bir cevap mı bı

• Cevaplarsan sevinirim

Benzer Benceler

Yükleniyor...