Erkekler, Bir kıza bir sene boyunca hoşlanmadığınız halde hoşlanıyomuş gibi yaparmısınız?

Bir kıza bir sene boyunca hoşlanmadığınız halde hoşlanıyomuş gibi yaparmısınız?

Sebepleri ne olur?

0|0
8

En İyi Erkek Görüşü

• yaparım yani neden yapmıyım hoşlanmasam bile konuşurken hani sevgili olmadan önceki dönem var ya çok tatlısı güzelsin yakışıklısın şu huyların falan hoşuma gidiyor diye konuştuğun zamanlar sırf bu sebepten yaparım

1|0
    0|0
    • Öyle değil mesela sırf eğlence dalgasına hoşlanıyomus gibi yaparmısın bir yıl boyunca mesela.

• hakkında hayırlısı olsun o zaman bol şans diliyorum sana :)

• Teşekkür ederim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Çıkarım varsa neden olmasın, genelde bunu yapanlar esas kızı kıskandırma amaçlı olarak yapılır.

1|0
    0|0
    • Hoslanmadigi kizi niye kiskandirirki?

• Yanlış anladın diğer kızı kıskandırmak için yapıyor diyorum sevmediği kıza hoşlanma numarası yapıp diğer kızın dikkatini çekmeyi amaçlıyor :)

• Yok yaln soyluyor kimse oyle bisry ypmz o sendn hoslaniyor

1|0
    0|0
    • İnşAllah yani bir öyle bir böyle çelişki deyim en son bir kızla gordum kafam iyice karıştı.

• Sana diycktm

• Ya öyle bir ortam değilki valla bunaldim bekliyorum ama kimse kimseyi böyle beklemez ama hep bir umut var içimde hani derler ya tren garında vapur beklemek benimki aynen öyle ama olsun o vapur Allah ın izniyle bir gün gelecek beklicem ben vazgecmicem üzülecegimi biliyorum ama Allah a güveniyorum napiyim umut dünyası :)

• Evet yaparizz askerden gekdigim de yapmistim. Bende asdfghhjc

1|0
    0|0
  • Yaparım. Bu kız bana bakmaz diye Düşünürüm

1|0
    0|0
    • Hoşlanmadığın halde hoşlanıyomus gibi yaparsın ve sana bakmaz diye düşünürsün bu nasıl bir çelişki kardeş? :)

• Yok la niye yapiyim öyle bir şey

• Hoşlandığım çocuğu bir kızla gordum zil çaldıktan yarım saat sonra şüpheye kapildim

• Sanmiyorum

1|0
    0|0
  • hoşlanmadığım karıyla göz göze gelmem

1|0
    0|0
  • Hayatta yapmam, çok saçma ve kötü niyetli bir davranış...

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...