Nolur yardım edin size sorularım olucak?

arkadaşlar nolur yardim edinnn? sevgili mevzusu? nolur?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• yardım etmem benena :D

0|0
    0|0
    • şu ana kadar tek 1 defa buluştuk ve çocuk beni bayağı sahiplenmişti ve o zaman buluştuğumuzdada ortak arkadaş vardı hiç beraber buluşmadık bana şimdi buluşmadık sanaldan çıkmam ben dedi bana tanıştık ark kalalım dedi yok sevgili olmak istemiyorum dedi? bide :S işareti yaptı? ama dün sadece fitnesstamı buluşcaz dedi? neyin kafası bu? hiç beraber buluşmadık dedim o da bana sorun orda işte demişti? neyin kafası?

• yavrum at kafası bu sktr et okey? erkek mi yok sana

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • Soruyu yazsana be kardeşim

0|0
    0|0
    • şu ana kadar tek 1 defa buluştuk ve çocuk beni bayağı sahiplenmişti ve o zaman buluştuğumuzdada ortak arkadaş vardı hiç beraber buluşmadık bana şimdi buluşmadık sanaldan çıkmam ben dedi bana tanıştık ark kalalım dedi yok sevgili olmak istemiyorum dedi? bide :S işareti yaptı? ama dün sadece fitnesstamı buluşcaz dedi? neyin kafası bu? hiç beraber buluşmadık dedim o da bana sorun orda işte demişti? neyin kafası?

• Yahu verilen cevap tatmin etmeyince ne bozuluyosunuz yalan mı söyleyeyim başkaları gibi kendin yazmışsın işte adam açık açık da demiş büyük puntolarla mı yazsın anlayın diye hoşlanmamış veya senden daha iyi birini bulmuş seninle de normal arkadaş olarak kalıcak kız kankalar gibi düşün her erkek ister

• Ney ne olur?

0|0
    0|0

• çol çocukla uğraşma boşver

• Sor elimden geleni yapim

0|0
    0|0
Yükleniyor...