Erkekler, size sorularım olucal nolur yardım edinnn?

çok kötüyüm nolur yardım edinn sizin yardımınıza ihtiyacım var?

0|0
11

En İyi Erkek Görüşü

• Tamam sorunu sor veya git uzunsa cevap veremeyebilirim

0|0
    0|0
    • şu ana kadar tek 1 defa buluştuk ve çocuk beni bayağı sahiplenmişti ve o zaman buluştuğumuzdada ortak arkadaş vardı hiç beraber buluşmadık bana şimdi buluşmadık sanaldan çıkmam ben dedi bana tanıştık ark kalalım dedi ama dün sadece fitnesstamı buluşcaz dedi? neyin kafası bu? hiç beraber buluşmadık dedim o da bana sorun orda işte demişti?

• tamamda neden? başta o kadar baskı kuruyodu peşimden koşturuyodu? geçenlerdr arkadaşlarlaydım bana dediki kimlesin napcan dedi acaba ondan intikam mı alıyor? önceden o kadar baskı kuruyodu ki... şimdi ne oldu?

• Sıkıldı demek senle öylesine çıkmak istiyor :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Ne konuda

0|0
    0|0
    • şu ana kadar tek 1 defa buluştuk ve çocuk beni bayağı sahiplenmişti ve o zaman buluştuğumuzdada ortak arkadaş vardı hiç beraber buluşmadık bana şimdi buluşmadık sanaldan çıkmam ben dedi bana tanıştık ark kalalım dedi ama dün sadece fitnesstamı buluşcaz dedi? neyin kafası bu? hiç beraber buluşmadık dedim o da bana sorun orda işte demişti?

• Sorun nedir

0|0
    0|0

• Kafası karisik onun. Sacma sapan is yapiyir iste.

Yapacagin en iyi sey zamana birakmak olur

• Soru nerelerdee

0|0
    0|0

• Soruyu da sorsaydın

0|0
    0|0
  • Ne konuda

0|0
    0|0
  • Buyur sora bilirsin

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...