Cogu erkek neden guzelden hoslanir?

Yani yuzu guzel diye huyu da guzel olacak degil de anlayamadigim guzelligin burada neden bir onemli olcut oldugu.. Bu kadar mi cekici ki yalniz yuz icin konusuyorum buni?
Güncellemeler:
Net bir gorus istiyorum lutfen kizlar niyeyse onsan demeyin

0|0
831

En İyi Erkek Görüşü

• Bak tarihi incelersen tüm insanlar içinde em güzel en yakışıklı her zaman Peygamberler ve eşleri olmuştur her güzel kötü değil her yakışıklıda aldatır deildir bu yüzden genelleme yanlış kız çirkin olur vucudu fiziği süper olur erkek çirkin olur konuşması hareketleri çekici olur Allah herkeze ayrı bir özellik vermiştir yakınma bence

0|0
    0|0
    • Hayir yakinmadan degil cok mesaj aliyorum ve acikcasi rahatsiz etti beni.. Sadece guzellige mi bakiyirlar diye dusundum

• Alakası yok abaza çok burda her önüne gelene yazabilirler 😉 Ben kendime göre olmayan birine asla yazmam

• Buradan bahsetmiyorum tatlim zaten reelden ok? 😉

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü sen şimdi manava gidersen muz kabuğunun dış görünüşüne aldanıp onu seçeceksin oysa kabuğu biraz çürük gösterenin tadı daha güzel olcak. İnsanoğlu da öyleyiz önce dış görünüşe bakarız,
    Tersini deyip kalbi temiz olsun yeter diyenler şov peşinde zira kalbi temiz çok insan var ama niye kimse bakmıyor onlara o zaman

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

730
  • yüz güzelliği ilk intibadır. ilerleyen süreçte fikir düşünce davranış etkili olur. eğer onlar da iyiyse o kız ''güzeldir''

kötüyse, güzelliği on para etmez :)
    yani güzellik bir kriterdir ama tek başına yeterli değildir.
    bu sırf erkekler iin geçerli değil biz kızlar için de böyle.
    mesela inanılmaz yakışıklı biriyle tanıştım diyelim olgun efendi kibar ahlaklı değilse düşüncleri kötüyse kültürden dinden imandan uzaksa o yakışıklılığının hiçbir değeri olmaz gözümde.

1|0
    0|0
  • Bana göre tüm insanların iç güzelliği zaten dışına vurur yani nasıl bir insan iyi mi kötü kıskanç mı yoksa havalı mı belli ederler beden hareketleri ve yüz mimikleriyle.. bir kızdan hoşlandıysam bu hareketlerinden dolayıdır :) Tabi güzellikte en çok gözlere bakarım balık etli olması beni ilgilendirmez fazla. Yanıma yakışsın yeter :D Nasıl olsa fitness gidiyorum ilerde bende 75 olucam :D

1|0
    0|0
  • Güzellik kişilik olmadan bir boka yaramıyor. İnsan tabiki de güzele bakar fakat onunla zamanla geçirdikce kişiliği bozuksa işin içinde sevgi kalmıyor. Kendimden örnek vereyim çok güzel kızlarla birlikteliğim oldu fakat en büyük aşklarım dönüp arkanı bakmayacağın kişilerdi yüz olarak :)

1|0
    0|0
  • Kız üç şeyden ötürü sevilirmiş. 1 güzelliği 2 zenginliği 3 huyu için...
    Herkes güzeli tercih etmek ister ama herkes güzelle evlenemez.. Sizde yakışıklı boylu poslu erkek olsun istersiniz ama böyle bir erkekle evlenemezsiniz.

1|0
    0|0
  • Kadınlar nasıl "güce" aşıksa erkekler de güzelliğe bakar.

1|0
    0|0
  • Sizler içinde, bizler içinde güzellik bir kriterdir. Ama gerisi insandan insana değişir. İlk bakışta önemli de olsa ilişkinin devamı için bana göre bundan daha önemli şeyler vardır. Dediğim gibi kişiden kişiye tamamen değişir bu olay.

0|0
    0|0
  • benim teklif ettiğim kız çikindi ben karekterini düzgün sanmıştım ama naz aşamasında kendini kraliçe sanıp karaktersizliğiyle bok etti içine yani evet güzel olsunda hiç değilse nazını boşa çekmemiş oluruz

0|0
    0|0
  • Sadee yüzde bitmiyo tabii o iş. Fiziği de önemli elbette. İç güzelliğe ben pek önem vermiyorum. Dışı güzeller bile içi güzellerin acıttığı kadar acıtmadı canımı ;)

0|0
    0|0
  • ben hep güzellerden hoşlanmıyorum. çünkü kişilikleri beş para etmez. asıl kızlara sormak lazım şerefsizz olduğu halde neden yakışıklı diye peşinden gidiyo

0|0
    0|0
  • Önemli olan iç güzelliği ama gel gelelim ruhlar aleminde de yaşamıyoruz 😄

1|0
    0|0
  • Cogu kiz neden hep yakisikli erkeklere iyi davranir? Benim gibi cirkinlere atarli giderli sacma sapan davranir?

...

0|0
    0|0
  • çiçek seçiyoruz bu yüzden bulabildiğimiz en iyi çiçeği bulmaya çalışıyoruz

0|0
    0|0
  • Bence fizik ve kişilik birlikte güzelliği oluşturur, huyunu sevmediğin birini fiziksel olarak da beğenmezsin

0|0
    0|0
  • yüz güzelliği çekicidir ama önemlı olan kalp güzelliğidir

0|0
    0|0
  • Kızlar nasıl tipe bakıyorsa erkeklerde öyle bakıyor ama benim icin geçerli değil tabi

0|0
    0|0
  • Bende bıktım artık erkekler biraz da çirkin ve kısa kızlarla ilgilenin ya

0|0
    0|0
  • çoğu kız neden yakışıklıdan hoşlanıyorsa işte o sebebten

0|0
    0|0
  • Ben im icin fizik onemli fizigi guzel olsun tipini bosver

0|0
    0|0
  • Bunu anlamak icin bu yasa gelmem gerekiyomus..
    Bundan sonra iç güzellik önemlidir benm icinn.

0|0
    0|0
  • Bir erkek güzel Yüzlü kızı gördüm ü ister istemez bakar hoşlanır bu tabiatında var

0|0
    0|0
  • Aynisini kizlarda yapiyor hayat sartlari sen hic cirkin tipsiz birine yazmak istermisin olay bu ;)

0|0
    0|0
  • Artık hoşlanmıyorum değer veren birisi lazım güzel olması önemli değil

0|0
    0|0
  • Ses güzellikten önce gelmeli.

1|0
    0|0
    • Yüz güzelliği ve ses arasında seçim yapmamız istense ses güzelliği derim. Ama güzellik bu iki kavramdan çok daha farklı bir şey.

• estetik duygusu tamamen başka bişey değil

0|0
    0|0
  • Çok normal bişey :)

0|0
    0|0
  • Çekicilik başka bişey değil.

0|0
    0|0
  • Kızlarda öyle diil mi :D

0|0
    0|0
  • Dışını beğenmediğin insanın içini merak etmezsin

0|0
    0|0
  • Herkes huyu güzel ister ama yüzü güzele bakar :)

0|0
    0|0
  • valla cevabı onlar biliyo hiçbir fikrim yok

0|0
    0|0
  • sempatik olmak başka bir şey

0|0
    0|0
  • sahsen kafa yapisi daha onemli guzellikten

0|0
    0|0
  • ask para seks :D

0|0
    0|0
  • Güzele bakmak sebabdır da ondan

0|0
    0|0
  • malesef öyleee;ortalama üstündeyim ben
    ama dikkat etmem kendime bakmam da;arada nadiren ufak bir saç baş dikkat edip, eşofmanı çıkarınca azıcık makyaj yapınca hemen daha bir ilgi daha bir sevimlilik
    öyleleriyle dalga geçeceksin, ti ye alacaksın
    huyuna bakmayan güzelliğini de haketmez

1|0
    0|0
  • Uzun noylu erkekten ne anliyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Bir kiza deliler gibi asik oldum. Asik olmamin sebebi kanim isindi cok sempatik biri ortama pozitif enerji veriyor. Ha guzel bir kizmi 10 uzerinde 5 6 derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...