Biri bana akıl versin?

bir yıldır istanbuldayım dış görünüşüm maddi durumum iyi bunu ilk kez söylüyorum yani öyle gösterişi seven biri degilim neden benm kız arkadaşım yok bazen yolda görüyorum çocukta tip yok hiç bişey yok yanındaki koz Bebek gibi. Bunun sebebi nedir neden yanlızım
Güncellemeler:
Neden

1|0
44

En İyi Kız Görüşü

• Karaktersiz olabilirsin. Agzin kokuyordur? Ter kokuyorsundur? Fazla dus almiyorsundur. ya da sosyal biri olmadigindan kimseyle konusamiyorsun kimseye adim atmiyorsundur. Dislerin sari dir. Sigara iciyorsundur, sigara kokuyorsundur. Sarhos olunca kendini bir bok saniyorsundur. ya da mal mal bakiyorsundur. Bakislarin anlamsizdir. Belki de sevmedigin icin olabilir. Sevsen kiz hisseder. Daldan dala konuyorsundur.

0|0
    0|0
    • Dalgamı geçiyorsun karekterimize ilgili bu zamana kadar olumsuz bişey duy adım ağzım kokmuyor dişlerimi fırçalarım parfümünbendr önce gidelim yere ulaşır ve benm geldiğimi anlarlar her gün duş alıyorum ama dogru dedin kimseye adım atamıyorum hayata alkol almam bakışlarım konusunda girmiştim olabilrndedigin gibi ama ben ilk tanışma faslında kalıyorum kimseyele tanılamıyorum sorun orda bence

• Hayır onları ezecek kapasitemde yok hani ben öyle düşünüyorum ama. Sebebi şu bende. Çok çekiniyorum hani tanışırken. Utanıyorum tanıştıktan sonra bülbül gibi ötüyorum ama tanışmaktan çekiniyorum daha doğrusu tanışamıyorum bunu Nasıl yenecek Nasıl öz güven kazanacam bilmiyorum

• Sessiz sakin utangac kizlarla tanismayi dene :) onlarda ayni durumda olabilirler ve daha iyi anlayabilirler durumunu :)

En İyi Erkek Görüşü

• Başkalarından akıl isteyen birisini neden sevgili olarak görmek istesinler ki?

1|0
    0|0
    • Akılı insan kendini aklını kulanan zeki insan başkasının aklını kullanandır. canım insanda aşa işte bak o seninsin 😊

• Kurduğun , daha doğrusu kuramadığın cümlende bana laf sokma çabalarına girmene gerek yok. Sana yararlı bir bilgi vermeme rağmen bunu kullanmayıp üste çıkmaya çalışırsan , yolda gördüğün insanlara imrenmeye devam edersin.

• 👏👏👏👏👏

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

33
  • Kardeş aşk olsun sevgi olsun bunlar tipe değilde samimiyete mutluluğa bakmalı bakar da. Diyeceksin ki sen sanki tipe bakmıyorsun evet bakarsın ama ilk baktığın şey seni ne kadar mutlu ediyor ne kadar samimisiniz yani sözüm ona ister maddi durumun iyi olsun ister yakışıklı ol dediklerim yoksa yakışıklılık güzelllik olmasada olur

1|0
    0|0
  • Hayirlisini bekle illa biri olmak zorunda mi demek ki zamanı gelmemiş biri olup da seni uzse daha mi iyi

0|1
    0|0
  • Karizmatik ve sempatik olman lazım. Etkileyici olman laızm

0|0
    0|0
  • zeki biridir belki herşey tip değil ki

1|0
    0|0
  • Ağzın laf yapmıyordur

1|0
    0|0
  • Güzellik görecelidir. Sen kime göre ve neye göre güzelsin bu da var :D