Hiç kız arkadaşım olmadı?

hiç kız arkadaşım olmadı normal konuştuğum bir kız bile yok hiç bir flörtüm falanda olmadı yakışıklı değilim hafif çekingenim fazla sosyal değilim hiç sevilmedim beğenilmedim bende bu duyguları tatmak istiyorum bir tavsiye verirseniz sevinirim büyüklerim olarak bu arada ne güzel işte ilk sevgilin olucak kişi çok şanslı falan demeyin benim gibi bir kız yok tüm kızların bir sevgilisi veya eski sevgilisi flörtü vb var benim hiç olmadı sadece bende değer görmek istiyorum ölsem mezarıma gelecek kişi sayısı 10 u geçmez

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Abi bence kabullensen daha iyi olur ben şimdiden vazgeçtim yalnız yaşayıp ölmek istiyorum emin ol kabullenince daha az canın yanıyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

27
  • Kardeş bende senin gibi idim lakin sonradan ister istemez gerek ortama ayak uydurmak gerek sosyalleşmek için kızlarla bir şekilde ister istemez konuşabiliyorsun onların hoşuna gitmeyen şeyleri yaptığın ve olduğun gibi gözüktüğün takdirde sıkıntı yok sadece birazcık çekingenliğini bir kenara at o kadar.

0|0
    0|0
  • Hemen bunalıma sokma kendini ortamını değiş insan içine cık ama sana ilk ilgi gösteren ile ilişki kurmaya çalısma güzel birşeyler yasamak istiyorsan. kendini neyde eksik görüyorsun ki herseyden once ego yapmıyacak kadar kendibe güven herkes insan hepsının zaafı eksigi var kimse mükemel degil sonucda sohbet muhabbet et cevrenle

0|0
    0|0
    • ya birinden hoşlanıyorum ama beni beğenmemiş konuşmak istemiyo benimle

• Samimiyetle söylüyorum en güzeli ve en doğrusu bu. ben 19 yaşındayım ve benim de hiç sevgilim olmadı doğru düzgün. hoşlantının ötesine geçmedi çünkü fırsat vermedim. hep ağırlığımı korudum. elbette ben de bazen senin düşündüklerini düşündüm birini istedim yanımda ama bu duyguları bastırıp doğrusunun ve helalinin bu oldunu düşündüm. Böyle durumlarda Allah'a dua etmek gerek böyle şeylerden koruması için belki de Allah senin böyle şeylere karışmanı engellemiş oluyor ve bunun için ona şükretmelisin. gençlik bir daha gelmeyecek daha faydalı işlerle doldurabiliriz vakitlerimizi ve ömrümüzü..

0|0
    0|0
    • Allaha inanmıyorum evet gençlik bideha gelmicek ve ben yalnız ve sevgisiz geçiriyorum

• Gerçek aşk Allah'a olan aşktır ve biz insanlar bu aşkı başkalarında bulacağımızı zannederek Hataya düşeriz. allah aşkı olmadıktan sonra bu dünyadaki aşkın sonu acı ve elemdir. kardeş o Zaman önündeki hedef bence gerçek aşkı bulmaya yönelik olsun onu bulduktan sonra zaten bu düşüncelerinden arınacak ve iç Huzura erişeceksin inşallah. aksi takdirde istediğini bulsan bile bu seni gerçek mutluluğa götürmeyecektir. rabbim Hidayet nasip etsin

• Anlamadim simdi sen kiz misin erkekmi?

0|0
    0|0
    • erkeğim

• @muratalkann94 sen niye herşeye aynı yorumu atıyon bir git ya işsizmisin

• Olur acelemetme

0|0
    0|0
    • valla abi ne beğenen var ne başka bişey hani zoruma gidiyo

• Gitmesin zoruna kardeş vardır herşeyde bir hayır

• Bol bol dua et allah isteyene verir

0|0
    0|0