En iyi tanışma cümleniz nedir?

Hangi mekanda nası bir tanışma sözünüz var ya da söylersiniz ve xper kasmak için ukalılık yapmayalım eic seçicem en güzel çekici tanışma sözünü acaba kim söyliycek?

Kızlarda kendilerine nası bir tanışma teklifi gelse kabul ederde mekanıda yazın bari :)) eic seçicem

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• eğer spor salonundaysan hep aynı müzikler çalıyor dimi diye konuya atlar oda karşılık verirse ne kadar süredir çalışıyorsun iyimiş bu arada adım onur sizin neydi diye konuya başlarım.. sonrası ise biraz daha sıkıntı. bence spor salonu yani fitness lar en iyi kız bulunan yer tabi ilk başka bakışacaksın ki sonra birkaç gün sonra gdebileysin yanına dostum ;)

1|0
    0|0
    • ama şöyle bişeyde var haklısın orda sevgili yapsan bile kıza çok bakan olur onunla tanışmaya çalışan çok olur

• ne alakası var yaa. ben iş çıkışı saat 5:30 da çkyom. 5:50 salondayım. inan ki 6-7 tane kız 2-3 tane erkek var. saat 6 ile 7 arası fazla erkek olmuyor salonlarda. benimde işime geliyor bir sürü bana bakan kız var ama yaşları 16 benm beğendgim var bitane ona böyle yaklaşmayı düşünüyorum yeni yazıldı spora hep bakşyoz haftaya kısmetse açlcam :) hem herkez her kıza bakaz eğer aptal değilse. yani bir kıza bakmakm onunda karşılıklı bakması gerekiyor boş boş bakmak ne fayda senin lafın saçmalık herkez her kıza bakmaz :)

• zaten mesela sen onla sevgili olsan sevgili varmış der başkasıan yönelir demi

En İyi Kız Görüşü

• O anki duruma gore bir laf soylerim mesela bir seyden bahsediyolarsa lafi duydum diye konuya atlarim

0|0
    0|0
    • nası yani biraz bahsedermisin?

• Aynen tek olcak

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

47
  • Benim gibi ortalama bir tipsen yakışıklı değilsen sen de merhaba diyerek gitme direk sapık damgası yer kalırsın yani.

0|0
    0|0
  • Pardon cennetten mi düştünüz?
    Evet
    Belli ağzın burnun dağılmış

0|0
    0|0
  • Ortama, kızına göre değişir. Tanışalım mı? Olur. bitti 😀😀😀

0|0
    0|0
  • Gönlüme düştün sevmessen beni, kim çıkarıcak seni gölümden

0|0