Saclarini kisacik kestirebilen ladinlara hep hayran kalmisimdiir?

Saclarinin armasina saklanmak yerine saclarini farkli modeller kestiren kadinlar hem daha cesur hemde daha cekici gelmistir bana mesela kiz arkadasimin saclari cok kisa olmali bir taraf kazinmis olabilir saclarini boyle kestirmeyi dusunen cesur kadinlar yok mu?

0|0
81

En İyi Kız Görüşü

• Uzun saç diye ölüp kendine yakışmadığını kabul etmeyen kezban gibi dolaşanlardan öğ geldi yani... Özgüven aranıyordu...

0|0
    0|0
    • Aynen oyle sacma sapan uzatip bide guzelmis triplerine girmeleri beni bitiriyoru cesaretsizligin ozguvensizlikle birlesmis halii

En İyi Erkek Görüşü

• bazılarında cesurluktan çok depresyon ön planda

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

70
  • Doğal saçları düz olan kadın kısa kestirir saçını güzel olur ama doğal saçı kabarık kız için kısa saç kabustur.

0|0
    0|0
    • Hayir kAbarik saclar icinde cok guzel moseller var :)

• Ciddi görmedim küt saçlar dümdüz olur yani ne biliyim :)

• Hahah sen merde yasiyorsun ya nasil gormezsiiin :d

• Sevmiyorum. Uzun seviyorum. Kisa da yakisiyor ama denedim bir kac kez.

0|0
    0|0
    • Bence cok cekici oluyor ya kisa saac

• Nooooo senin dedigin düz sac olunca güzel oluyor. Her gün kim ugrasacak😂 Hem onun modasi gectii

• Ugrasma. olayi kesime gore daha boyle karmasik bir sac kesimi yaparsan karismaz saclae birbirinee

• Saçlarım belime kadar dalgaliydi ve 3 gün önce küt kestirdim. Cesurmuyum ben simdi 😄

0|0
    0|0
    • Hahah cesursunuz tabikii dahda cesur olabilirsiniz bu kadsr kestirmisken kisa modelleri deneyinn

• Saçlarımı hep öyle kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Evt cesur bir model

0|0
    0|0
    • Sizde kestirmelisiniz bence :)

• Haha cok guzel aciklamissiniz ama benim fikrim denemenizden yana pisman olmazsiniz emin oluun :)

• eig yle kisaya dönmem :D

• Bana yakışmaz öyle kısa saçlar

0|0
    0|0
    • Her insana kisa sac gider onemli olan dogru yuz analizi ve dogru modell

• Var yakisanda cok guzel duruyo

0|0
    0|0
    • Her kadina yakidir onemli olan dogru modell

Benzer Benceler

Yükleniyor...