Erkekler, nolur yardım edin arkadaşlar size sorum olucak?

size sorum olucak nolur cevaplayınnnn? bir çocuk hakkında?

0|1
18

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• EE soru bekliyoruz.

0|0
    0|0
    • neredeyse sevgili olacağım çocuk çekingen ve dün son g kapattı bana dediki çıkmıyoruz etmiyoruz sanaldan çıkmam ben dedi? ne demek istedi burda? 1 kere buluşmuk ama ben gerçeği kastediyorum dedim o da bana sadece fitnessta mı buluşucaz dedi? şimdi ben napim? amacı ne?

• Bak güzelim sen burda bilmiyorum kaç kişiye sanal aşk yaşadın sen galiba burda böyle ilgi çekmeyi seviyorsun erkeklerin hep sanada peşinden koşması seni mutlu ediyor derkim ki ya senin çekingen var ya da milletle dalga geciuorsun

• Burda sorsaydın keske

0|0
    0|0
  • Evt alalım soruyu

0|0
    0|0
  • Buyur bacı gardaş

0|0
    0|0
  • Yardım edebilirsem ne mutlu bana dinliyorum.

0|0
    0|0
  • Dinliyoruz

0|0
    0|0
  • Ee sorsaydın ya soruyu

0|0
    0|0
    • neredeyse sevgili olacağım çocuk çekingen ve dün son g kapattı bana dediki çıkmıyoruz etmiyoruz sanaldan çıkmam ben dedi? ne demek istedi burda? 1 kere buluşmuk ama ben gerçeği kastediyorum dedim o da bana sadece fitnessta mı buluşucaz dedi? şimdi ben napim? amacı ne?

• tamamda neden trip atıyor yok yalnızlık iyi falan diyo sonra arkadaş olarak mı görüuosun dediğimde görmimmi demişti trip atıyodu? dediki ilerde zaten beraber olamicaz (5 yıl sonra falan dedi) eski çıktıkları 2 sene bile sürmemişti ve arada hmm diyo ki bu iyi işaret gülüyodu arada? amacı ne cidden?

• Bilmem ayıkamadım durumu ben

• Evet?

0|0
    0|0
  • SORU YOK

0|0
    0|0
  • seni oyalıyor dur ya da çekingen

0|0
    0|0
  • Sorun neydi?

0|0
    0|0
    • neredeyse sevgili olacağım çocukla geçen atıştık onu kırdım falan arada sürekli gülme ifadesi atıyo dün son g kapattı whatsappa da hiç girmiyor kontrol ettim dedimki ne ayaksın dedim dediki çıkmıyoruz etmiyoruz sanaldan çıkmam ben dedi dedimki ben gerçeği kastediyorum dedim o da bana sadece fitnessta mı buluşucaz dedi sonra buluşalım dedim yarın ne için boş iş falan diye trip attı? napmam lazım şimdi benim?
      kısaca amacı ne? ayrıca önceden bana fitness e ne zaman gelceksin demişti ben Nisan ortası dedim dediki bana Nisan ortası gelsen ne anlamı kalıcak dedi dediki gelene kadar çıkmıyoruz buluşmuyoruz dedi sanaldan çıkmam ben dedi? şimdi eskiden bunu dedi şimdi bunu dedi ne alaka kafam karıştı ne demeye çalışıyor?

• Fitnesn disnda bulsmadnz galiba sevgili olcaktk diyosun ama neye göre diyosun hic gezdnz mi baska yerde numarnz var mı birbinzde

• ya telden konuştuk ve bir kere ortak arkadaş vasıtasıyla konuştuk? detay için özele gelsene

• sorr

0|0
    0|0
    • neredeyse sevgili olacağım çocukla geçen atıştık onu kırdım falan arada sürekli gülme ifadesi atıyo dün son g kapattı whatsappa da hiç girmiyor kontrol ettim dedimki ne ayaksın dedim dediki çıkmıyoruz etmiyoruz sanaldan çıkmam ben dedi dedimki ben gerçeği kastediyorum dedim o da bana sadece fitnessta mı buluşucaz dedi sonra buluşalım dedim yarın ne için boş iş falan diye trip attı? napmam lazım şimdi benim?
      kısaca amacı ne? ayrıca önceden bana fitness e ne zaman gelceksin demişti ben Nisan ortası dedim dediki bana Nisan ortası gelsen ne anlamı kalıcak dedi dediki gelene kadar çıkmıyoruz buluşmuyoruz dedi sanaldan çıkmam ben dedi? şimdi eskiden bunu dedi şimdi bunu dedi ne alaka kafam karıştı ne demeye çalışıyor? detay için özele gel

• Sor tabi

0|0
    0|0

• çocuk reelde tanışmak kaynaşmak istiyor. sanalla ilgili yok. buluştuğunuz yer spor salonuysa gidip konuşmalısın

• özele gelebilir misin

• sordum soruyu sohdum boruyu hahaha

0|0
    0|0

• kısaca amacı ne? ayrıca önceden bana fitness e ne zaman gelceksin demişti ben Nisan ortası dedim dediki bana Nisan ortası gelsen ne anlamı kalıcak dedi dediki gelene kadar çıkmıyoruz buluşmuyoruz dedi sanaldan çıkmam ben dedi? şimdi eskiden bunu dedi şimdi bunu dedi ne alaka kafam karıştı ne demeye çalışıyor?

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...