ARAÇ KİRALAMAK İLE İLGİLİ BİLGİ?

Merhaba, öncelikle İstanbul'da oturuyorum ve araç kiralamak istiyorum 1 aylık. Ancak kiralayabileceğim bir yer bulamadım internet üzerinden araştırdığım da. Aylık uygun fiyata hangi siteden kiralayabilirim bilginiz var mıdır? 1 yıllık ehliyete sahibim bir çok yer veriyor. Hangi siteleri veya nereleri tavsiye edersiniz?

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Tavsiye edeceğim bir yer yok. Ama sana şunu kesin olark diyebilirim ki asla ama asla açık senede imza atma. Pahalı olsun ama sigortası kapsamlı, sana girmeyecek şekilde olsun. Yoksa s2kiyolar

0|0
    0|0
    • Aynen Anıl kardeşim full kaskolu vs. yaptıracağım senet imzalamak gibi bir hata da bulunmam.

• Aman diyim.

En İyi Kız Görüşü

• Pahalıya patlar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

14
  • Kardesim hic bulasma ya cok bilindik yerlerden kirala havaalanindaki sirketler intercity falan ya da hic bulasma basina gelmedik kalmaz..

0|0
    0|0
  • Otobüse bin 😄 Trafigi mesgul etme

0|0
    0|0
  • sahibinden

0|0
    0|0
  • @gecelerenokta senin filoda varmkı araç arkadaşa

0|0
    0|0
    • Benim 40 araç dolu yasin cim @sosyolojiss

• @gecelerenokta Bisiklet? Kendi arabam kaza yaptığım için serviste 1aydan önce cıkmıyor, bu nedenden dolayı Chrysler tarzı araç arıyorum. 40 aracın varmış hayrını gör de hamile bir genc bayan gayet kapalı bir şekilde karnındaki bebeğini göstermek için fotoğraf atmış gitmiş orada bile abazalık yapmışsın. Senden değil araç bisiklet bile kiralamam :)

• @gecelerenokta ne diyo la bu doğrumu?

bu arada senin kasko araç vermedimi sana bazı kaskolar veriyor

Benzer Benceler

Yükleniyor...