Güzel kizlarin hepsine yaziyorum?

Hic biri cevap vermiyor 2 ay sonra spora baslicam ondan sonra onlar yazicak ben cevap vermicem ahah

0|1
35

En İyi Kız Görüşü

• Hahahha 😄😄 yok tipsiz olunca spor da ise yaramiyor. Hem kendini birilerine begendirmek icin de ugrasmak zorunda degilsin. Kendinle barisik olman yeterli kizlari tavlamak icin.

0|0
    0|0
    • Tipsiz olsam zaten spora da gitmem o kadar para vermeye gerek yok derim bos veririm bana gore tek eksik kasli olmamam

• Sana göre derken? Birini tavlamak icinmi? Baslasi icin kendini degistirme bence

• Hem kendim de cok istiyorum zaten baskasi icin yapmiyorum ona deycek bir kiz yok zaten

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

24
  • yoo spordan sonra da sen yazicaksin

1|2
    0|0
    • :) ne kadar da yerinde bir yaklaşım :)

• Yok yazmam yazildigim yer cok saglam 2 sene ye bomba gibi cikartirim dedim 1.50 boyla spora giden tiplerden degilim ayrica da ;))

• Bu kafayla çok beklersin.

0|0
    0|0
  • Çok hayal kurma

0|0
    0|0
    • Sen de dene gor tarafini sec ;))

• ben bir senelik sporcuyum milletin imrenerek baktığı vucüdum var ama öyle zannettiğin gibi çok bir artış olmuyor

• Tamam.

0|0
    0|0
    • Anladim ki kizlar kasli erkeklere hayir diyemiyor ;)

• Bizde sana kroyym kas yapiyim butun kizlar bana gelsin demiyorum oyle tipe kimse bakmaz 2 ay sonra baslama nedenim se bu zaten erasmusla okuyuyorum hollanda dayim 2 ay sonra gelcem isten once bununla ugrasicam ;))

• Bol şans kardeş :D

0|0
    0|0
  • Valla bu çok iyiydi adamsın bro djdk

0|0
    0|0
Yükleniyor...