Acaba aynı duyguları hissediyo olabilir miyiz?

hoşlandığım biri var. sürekli olur olmaz yerlerde yani hiç denk gelemeyeceğimiz yerlerde tak diye karşı karşıya geliyoruz. bir keresinde keşke seni görebilsydim bugün dedim. 2 saniye sonra karşımdaydı ve gülümseyen gözlerle bana baktı. ama bir de karşılşınca göz göze geliyoruz. başka hiç bir yere bakmıyoruz 5-6 saniye kilitlenme oluyo. acaba hoşlandığım kşiyle aynı duyguları hissediyor olbilrmiyiz?

0|2
05

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle evet kendim de bu durumu hala yaşıyorum ama bir türlü cesaretimi toparlayıp konuşma imkanı bulamadım..
    Emin ol o da senden hoşlanıyor..
    Hem bak keşke onu görebilseydim demişsin Allah hemen karşına çıkarmış onu..
    Bu da bir işarettir..

1|0
    0|0
    • Bugün biriyle konuşuyodum. ben gitmek üzere iken o kişiye ne konuştuğumuz u sordu. o kişi erkekti. Kıskandı galiba di mi. cunki samimi değiller zaten

• Aslında yanımda kimi görse yapıyo erkek olarak yani. Birine bakıyorum öyle gözüm dalıyor. O an bana bakıyo tip tip.

• sen oradan gittikten sonra muhtemelen gidip o çocuklarla da "şu kızı nerden tanıyosun" gibi sorular da sormuştur muhtemelen ben öyle yapıyorum

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

04
  • Kalp kalbe karşı derler bilirsin, aranızda duygusal bir bağ oluşmuş ve bir birinizi çekiyorsunuz. bence level 2 ye geçin )

1|0
    0|0
  • Demliği doldur ateşe koy kaynadıktan sonra
    Birçay demle ve çayı doldur iç iki şekerli olsun.
    Sonra bir düşün çaymı tatlı benmi?
    Cevabını bekliyorum 😌😋

0|0
    0|0
  • Yani kader olabilir daha fazla Zaman kaybetmeyin

1|0
    0|0
  • Artık harekete geç zaman kaybetme.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...