Yalniz olanlar ne hisseder?

Bakin gerçekten okuyun, sadece bunu istiyorum.. Universitedeyim, evet az çok konustugum. insan var ama yalniz olmamak için, okuldan sonrada muhabbetin devam etmesi lazım, birakin bunu ben bazen okulda kimseyle konusmadan ayriliyorum okuldan, bazen. gunlerce. eve tikilip kalıyorum çünkü hicbir arkadaşım yok çevremde dışarı çıkıp takilabilecegim, genelde tek başıma çıkıp dolaşıyorum, cevremdekiler insalar "tek basina canın sıkılmıyor mu" diyorlar (icimden hemde nasıl diyorum, ) ama. onlara karşı, diyemiyorumii takilabilecgim arkadasim falan yok diye,çoğu zaman agliyorum yalnizliktan, bir erkek olarak gerçekten çok göz yaşı dokuyorum bu konuda, kendi kendime. psikolojik savas vermeye başladım. Sadece paylasak. istedim, bu konuda acilabilecegim dertlesebilecgim birileri yok.. biseyler yazmak isterseniz okurum.. bu yaziyi da okuduğunuz icin teşekkür ederim.. 😔

1|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• İlk olarak yalnızlığının sebebi sensin..
    Farkında olmasan bile sen insanlarla arana bir duvar koymuşsun..
    Bende aynen senin gibiydim, senin gibi yalnız olduğum için çok kereler ağlamıştım.
    Çözüm şu;
    Emin ol insanlar senin kafanda canlandırdığın gibi değil..
    Herkes sandığından daha samimi ve daha sıcak kanlı ama sen kendini onlardan uzak tuttuğun için bunu göremiyorsun..
    "tek basina canın sıkılmıyor mu" diyenler sana aslında "gel tanışalım" demek isteyenlerdir.. bunu asla unutma.
    Yapacağın şey şu;
    Okulda farklı insanlarla tanış erkek ya da bayan hiç farketmez, okulda bir çevren olsun gördüğünde selam vereceğin hal hatır soracağın insanlar olsun.
    Farklı insanlarla tanışsan ve biraz konuşsan kendi kafana göre birini elbetki bulacaksın buna emin olabilirsin.
    Bende de aynı sorun vardı ancak ben bu şekilde bu sorunu atlattım.
    Şimdi çok samimi olduğum kimseyle konuşulmayacak konuları bile rahat rahat konuştuğum dostlarım var..
    Kendini toparla ve bu kadar da kafaya takma.
    Yukarıda yazdıklarımı uygularsan geniş bir arkadaş çevren olur..
    Son olarak ;
    Arkadaşlarınla beraber olduğun zaman onlara birşeyler ısmarla bu aranızdaki dostluğu kuvvetlendirir..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nasil bir yerde yasiyorsun? Sehirdemi? Cafelere felan git orda otur cay kahve ic. Belki senin gibi sürekli yalniz gelen birileri vardir :)
    Bende öyle tanismayi beceremeyen insanlardanim. Ailem, Arkadaslarim ya da nisanlim zaman ayiramayinca bende yalniz kaliyorum evde oturuyorum. ama yine 1-2 arkadasin olmasi güzel olur. Derin sohbetler edebilecegin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

22
  • Dostum benzer sorunları zamanında bende yaşadım. Sosyal fobiliydim ve hayat resmen işlenceye dönüşmüştü. Benzer bir psikolojik sorunun olabilir ama aşılamayacak bir şey değil. Bence git bir psikoloğa derdini anlat bir çözümü bulunur elbet...

0|0
    0|0
  • insanlar arkaadasiyla gezerken, eglenirken ben hep tek basima oturan kisi oldum. yalnizlik cidden zor

0|0
    0|0
  • Ben dinlerim sorun değil içini dokebilirsin

0|0
    0|0
  • Aynen cok zor bana da soruyorlar yalniz sımılmiyormusum diye ben kafa dinliyorum diyorum yalnizliktan dolayi bende cok agladim ama napcan olmayinca olmuyor

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...