Yeni bir ilişkiye başladım?

Arkadaşlar ben 22 yaşındayım tanıştığın kadın 27 yaşında. Evlilik yapmış boşanmış çocuğuyla beraber annesiyle kalıyorlar. Çocuğu 7 yaşında. Ama bu kadın çok iyi biri. Benim gibi sıcak kanlı. Yolda görsen 20 23 yaşlaeında dersiniz. Ailemin sıcak bakmayacağı kesin. Çevrem de olumsuz bakıyor. Ama çalışıyo da. Ve çok ortak noktamız var. Sizce ne yapmalıyım. Çok ilgili ve çok iyi biri. Evliliği ayyaş esrarcı kocası yüzünden bitmiş. Siz olsaydınız neyapardınız?

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• Mutluysan sorun yok herkes bunu istemiyor mu hayattan insanların ne dediğinin ne düşündüğünün bir önemi yok desinlere iş yapma ve pişmanlık duyma iyi kötü sonuçları seni bağlar senin karar vermen gerekir ve bu durumun üstesinden şahsın gelmeli sen bu durumun üstesinden gelebiliyorsan o insanın yaşını çocuğunu geçmişini kendi yaşını geleceğini düşün kararını ver uygula

0|0
    0|0
    • bir abimiz de aynını dedi. Teşekkür ederim kardeşim

En İyi Kız Görüşü

• Benim tanıdıgım birisi var sizin durumunuz gibi ama yaş farkı 5 değil 13 kadının 1 değil 3 çocugu vardı. şu anki eşiyle de çok mutlular ben onlardan mutlusunu görmedim. Kalbini dinle

0|0
    0|0
    • Aileme nasıl açıklasam. Çocuk olayını demesem ilk başta. Tabıştırdıkdan sonra olumlu bakarlarsa mı desem

• Rica ederim kardeşim hakkında hayırlısı kolaylıkla olsun inşallah

• Saol kardeşim inşallah

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

33
  • uzucu bir durum aldirma dicem ama mumkun degil allah yrdimcin olsun

0|0
    0|0
  • Bunu bize soruyorsan olgun bir yaşta değilsin bence bırak.

0|0
    0|0
    • Afedwrsin kardeş de elalem gibi kıçımın kılını nasol alırım ye sormuyorum. Ciddi bişey ki ihtiyaç duydum görüşlere

• bence davul bıle dengı dengıne..

0|0
    0|0
    • Niye? Ben insan o uzaylımı? Davul la davul çalabilirmisin? Tokmak lazım değilmi? Çivi mi çiviyi söker yoksa kesermi çiviyi söker? Cahil insanlar kullanır böyle terimleri. Örn : 'bana dokunmayan yılan bin yaşasın' misali. Neyse senin görüşin. Saygı duyuyorum

• Yaşıtlarıma göre aşırı olgunum. Yaşıtlarımla ya da küçüklerle anlaşamıyorum. Abzürt konuşmaları var. Trip enfeksiyonu kapmış hepsi. Gerek yok. Ben çocuğu da isyorum sorun değil. Yani ben evlenicem bu kadınla zaten. Fakat aileme anlatamadım daha. Nasıl anlatsam. Onlarda senin gibi bir düşinceye sahip. Oturup konuşsam bile izin vermezler. Olmadı kaçar giderim. Anne babam da ayrı zaten benim

• çok ıstersen mecbur kabul edecekler.. kabul etmezsenız buralardan gıdecegız de...

• o çocuğun sorumluluğu zorlar seni

0|0
    0|0
    • Zaten biz evlenelim diyene kadar 1 2 sene geçer. Çocuk 9 10 yaşına gelicek. Hem ne gibi bir soeun çıkabilir?

• hiç evlenmemişsin arada var 5 yaş. Yapma derim. Sonucta senin çocuğun yok anlayamazsın da onu

• Anlaşılmayacak bişi yokki. bir tabak fazla koymak demek sofraya.

• Ben olsam kendime uygun birini bulurum.

0|0
    0|0
  • Eger kalbinde sicsklik varsa onunla ol

0|0
    0|0
    • Kalbim koş al git uzaklara diyo...

Benzer Benceler

Yükleniyor...