Soru detayda yardimci olur musunuz?

Bana arkadaş gözüyle bakan ama beni beğenen yani güzel olduğumu düşünen biri var ve ben onu seviyorum napsamda ilgisini bana ceksem

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• " Sen bunu biliyor isen herhangi birşey yapmana gerek yok zaman denilen kavrama bırakmak daha netilenendirici olur diye düşünüyorum.."

1|0
    0|0
    • Evet bunu bende böyle düşünüyorum ama bir kere bana arkadasligini kaybetmek istemiyorum dedi elimi kolumu bağladı

• Belki imsnmayacaksiniz ama bu dediklerinizi bende diyorum kendime ve diyeceksiniz sorun ne ozaman neden kasıyorsun kendini inanın bende bilmiyorum saldım artık

• Hayırlısı olsun o halde :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

24
  • canim zamana birak, sakin emin olmadan ilk adimi sen atma. Zaten senden hoslanirsa buyuk ihtimalle sana bellli eder, hissettirir. :D

1|0
    0|0
    • 2 sene önce atmak zorunda kaldım o adımı ve bana arkadasligini kaybetmek istemiyorum istemezsen görüşmeyiz demişti

• hahaha cok iyi anliyorum :D o zaman 2 secenek var:
      1. Onu hayatina "askim " olarak alacaksin bir sekilde...
      2. ya da hayatindan cikaracaksin, askindan vazgeceksin ;D
      not: arkadas kalirsan daha cok aci cekersin, baska biriyle beraber olursa, yikilirsin ;(

• Biriyle olma gibi derdi yok beyfendi nin zamanında aldatilmis ve kimseyi istemiyormuş bu bilgiyi bildigimi de bilmiyor

• Onunla daha fazla ilgilen konuş zaman geçir gülusun eğlenin beraber sinema, cafeye gidin

1|0
    0|0
    • Ilgi mi biliyordu ve bana arkadasligini kaybetmek istemiyorum demişti

• Bazen onunla göz göze gelemiyorsun bakamiyorsun ona ama aslında çok bakmak istiyorsun ve bakınca mutlu oluyorsun onu başkası ile görünce kıskanıyorsun değil mi

• Aynen öyle gecende asansöre bincez normal kız arkadaşını gördük verdiği selamı kıskandım arkadaşım diye tanıştırdı beni çok koydu hele bunu belli edememek daha kötü inan

• Beraber bir yerlere gitmeyi gezmeyi teklif edebilirsin

1|1
    0|0
    • Onu yapıyoruz zaten ama yanımızda arkadaslarimizida getiriyoruz istersen özelden anlatabilirim

• ışık yak sana canım sevgilim çiçeğim böceğim demek bana bir garip geliyo de o zaten bir afallar :D

1|0
    0|0
  • pek bişey yapmana gerek yok.
    Güzel olduğunu düşünüyorsa eğer ve sende onu seviyorsan bunu onunla konuşabilirsin.

0|0
    0|0
  • bir seferlik ondan bekleme kendin soyle ona

1|0
    0|0
    • Söylemiştim arkadasligini kaybetmek istemiyorum istemezsen görüşmeyiz demişti

Benzer Benceler

Yükleniyor...