Aşkımı itiraf ettim?

Aynı üniversitedeyiz ben birinci sınıfım o ise son sınıfta. Bundan 2 ay önce seni seviyorum dedim herhangi bir cevap vermesede aslinda vermis oldu sana deger veriyorum cok iyisin arkadasimsin klasikkk:((( sonra bende hiçbir sey yapmadim okulda ara sira karsılaşıyorduk konusmuyordudk bu aksam mesaj atti havadan sudan konustuk konu kapandi sonra naber iyi bu kadr... instagramdan takip etmeyede basladi. umutlanmak istemiyorum ama insan cok sevince iste acaba aklina mi dustum lytfen yardim edin arkadaslar tesekkurler...

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• buyuk ihtimalle 1. seni arkadas olarak sayiyo, seni ne kaybetmek istiyo ne de sana asik. 2. sen ona askini itiraf ettiginde onun aklinda baska bir kiz vardir ve bu iki ay icerisinde aklindaki kizi cikarmis olmali ki, sana sans verebilir. Ama sen kendini agirdan sat canim. Sen zaten en buyuk görevi yapmissin. Birak simdi o belli etsin veya itiraf etsin :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• evet aklında kalmışsın muhtemelen bu yaptığından pişman olmuş bence onunla samimiyetini arttır. bir kaç hafta sonra da "benim hakkımda düşüncelerin değişti mi?" diye sorabilirsin.
    Teşekkürler :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

53
  • " Aşkın ilk hecesi ilgidir umarım ilgisi devam eder tabi burda dikkatli ol siyasete dönmesin umarım ne demek istediğimi anlamışsındır.. "

0|0
    0|0
  • Sen uzulme yanlis anlama bak aramiz hala iyi diye yapmis

0|0
    0|0
  • Boslukta kalmis sana sariyo da olabilir cokta seyapma

0|0
    0|0
  • boşta kalınca sana donmek için yan cepte tutuyor

0|1
    0|0
  • Aferin helal olsun adamimsin