Ondan Hoslaniyor Muyum? Lutfen Bakin?

Merhaba arkadaşlar. Bizim sinifta bir cocuk var ve biz bununla cok yakin arkadasiz. Onlu arkali oturuyoruz surekli konusuyoruz falan. Kendisi bana surekli "kardeşim" diyor ama ben sanki ona karsi bir seyler hissediyorum. Cok farkli bir cocuk. Sanki ondan asla bikmazmisim gibi. Surekli onu dusunuyorum hem de surekli. Fotograflarini acip acip bakiyorum. Hep mesaj atasim geliyor ama kendimi frenliyorum. Bu hoslanti falan mi? Ilerde mesela evlendigimizi dusunuyorum ki sorunsuz bir evliligimiz olur. Cunku beni bu kadar iyi taniyan baska bir insan olmamistir. Belki de onu bu yuzden seviyorum. Beni cok iyi taniyor. Resmen icimi goruyor. Surekli benim farkli ve mantikli bir insan oldugumu soyluyor. Beni baskalarindan koruyor. Sanirim onu bu yuzden seviyor olabilirim. Ama o benim icin ayni seyeri mi dusunuyor bilmiyorum. Beni arkadas olarak bile gormuyor. Ck fazla arkadasi var ve bana ihtiyac bile duymuyordur. Siniftaki bir vakit gecirme araci olarak kullaniyor herhalde.
Sorun su ki acaba ben bu cocuktan hoslaniyor muyum? Ya da uzun suredir kalbim bos oldugu icin artik onu doldurmak mi istiyorum?

1|1
45

En İyi Kız Görüşü

• Ya ben bu islerden pek anlamayan biri olarak bile hissettiklerine ask demesemde hoslantinin oldugunu acikca soyleyebilirim. belki hissettigin duygular ileri seviyede degil ama belli bir seviyede bence diger yandan kalbini doldurmak icin bile o kiside hoslanman gerek sonuc olarak biz kizlar ne kadar yalnizda olsak sevmedigimiz hoslanmadigimiz biriyle muhattap bile olmayiz. sana tavsiyem eger onu gercekten istiyosan arkadas olmadiginizi ona belli etmen yaniondan hoslandigini alttan alttan belli et ve onun sana karsi gercek duygularini ogren ee sonrasini da sonra dusunuruz djdjsj

0|0
    0|0
    • Nasil belli edebilirim ki? Ya zaten aramizda bazen bir etkilesim oluyor ama cocugun kalbi o kadat temiz ki beni sadece kardesi olarak goruyor. Mesela gecen gun sakaciktan "Bana mi yuruyorsun?" Dedim o da "Tovbestagfurullah, Allah korusun" falan dedi. Butun umudum kirildi. Ama bana gelip evlenecegi kiz nasil olmali falan oyle seyler anlatiyor. Bana meselq diyor ki bu sinifta tek espiri anlayisina sahip kiz sensin. Cidden cok kafami karistiriyor

En İyi Erkek Görüşü

• Efet kardesim bir hoslanti ama ileri nasil bisey diyemem

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

34
  • hoslaniyosun! ama sakin arkadasliktan öteye gitmemeye calis. Seninki uzay boslugundaki hisler. Birak zamanla olur. Sen birsey yapma, dogal ol , normal davran :D

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim :) Bunu uygulayacagim

• Hoşlantıyı da geçmişsin. Duygularını bıraz olsun belli et bence.

0|0
    0|0
    • Ne yapabilirim ki? Sonucta beni arkadasi olarak goruyor

• Kardeşim demesen dıye tepkı göster mesela daha çok samimi olmaya çaliş

• biraz ilgi gormussun ve hoşuna gitmiş. bir bak bakalım çocuk okul dışında nasıl birisi? bir gün cıkısta yemege felan gidin

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyorsun kesin :)

1|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • git duvara işe daha faydalı olur

0|0
    0|0
  • Evet hoşlabıyosun