Hoşlanıldığını söylenen kişi neden bir daha konuşmaz?

Merhabalar.. Yaklaşık 1 ay önce yaşadığım bir hadiseden bahsetmek istiyorum..Üniversitede uzun zamandır hoşlandığım bir kız arkadaşm vardı.. Bununla beraberinde normal zamanda aramızda herhangi bir sıkıntı yoktu.. Hergün arkadaşlarımla konuştuğum gibi muhabbet edebiliyor , günlük şeylerden konuşabliyorduk.. Bende uzun zamandır hoşlandığım için artık söylüyeyim , ne olacaksa olsun dedim.. Benimde bu konuda hiç tecrübem olmadığı için yarım yamalakt olsa hoşlandığımı söyledim , benden nefret etmemesini , kızmamasını söyledim... Sonuç olarak "duymamış olayım dedi" ve kızmadığını söyledi..

Daha sonraki günlerde benle hiç konuşmaması , bana nefretle baktığını ve benden soğudunu gözlemledim.. Bende en azından arkadaşlığımızın bozulmaması adına bir özür dilemek istedim.. Fakat bana bir tüerlü konuşma fırsatı vermemesi sonucu whatsapptan durumu açıklayıp güzel bir şekilde özür diledim.. Bunun sonucunda hiç bir geri dönüş olmadı..

Benim merak ettiğim kısım ise ; Her insan gibi birisi hakkındaki düşüncelerimi doğru ve dürüst bir şekilde söyledikten sonra neden böyle küslük , nefret doğuyor anlamış değilim.. Bu konudaki fikirlerinizi beklemekteyim , sadece merak ettiğim için buraya yazıyorum..

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• ben olsam diye cevap veriyorum buna arkadaşım :) kızz seni o şekilde düşünmemştir ve hatta sen konuştuktan sonra hüsrana bile uğramış olabilir. seni kırmamak için de uzaklaşmış olabilir yanlış bişey yaptığını sana karşı yanlış davrandığını düşünerek te senden uzaklaşmış olabilir.(babamın senin kardeşin sayılır diyip en yakın kız arkadaşımdan bile daha çok güvendiği evime girip çıkan bir erkek arkadaşım açılmıştı bana da bir daha görüşmek istemedim hata bende diye düşünmüştüm demek yanlış davranmışım diye senin durumda bu olabilir :) )

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Belki sana sadece arkadaşlık hisleri besliyorduda ama sen yanlış anlamışsındır, ama ozaman senden neden soğusun?

Ikinci ihtimal, ister bay olsun istersede bayan, senin ondan hoşlandığını bilen birisi otomatikmen sana mesafeli, davranmaya başlar, ben kaçiyim o beni kovalasin hissi giriyor insanin içine, hosuna gidiyor kaçip, kovalanmak, nedendir bilmiyorum ama insan geninde var senin kıymetinde birazçık düşüyor onun gözünde.

1|0
    0|0
    • ben sadece gittim durumu izah ettim , zaten bana arkadaş gözüyle baktığını biliyordum.. Fakat özür dilememe rağmen benden nefret etmesi beni üzüyor.. işin kötü tarafı her gün o kişiyle beraber aynı ortamda bulunduğumuz için aramızda gerginlik olmaması için uğraştım açıkcası.. Tamam affettim , olsun diyip olgunlukla karşıyabilirdi.. Sadece ilginç bir durum olduğunu düşünmekteyim.

• eyvallah teşekkür ederim (Y)

• Birşey deyil, başarılar.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • Yaklasik bir sene once falan senin yasadigina benzer bir olay ben de yasadim. Hatta okurken benim olayi anlatiyorsun gibi oldu. Aynen dedigin gibi hoslandigini soylediginde ister istemez araniz eskisi gibi olmuyor. Yapacak bisey yok.

0|0
    0|0
  • Hayirlisi olsun uzulme

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun canım ya

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...