İçinden geçenler mi aslında?

Geçenlerde arkadaşlarla içki ifalan içtik uyuyor gibi yaptım arkadaşım dediğim çocuk öptü ama öyle kanka ayağı falan değil yani sabahsı kalktım hiçbişey belli etmedim alkoldendir diye konuşurken şakalaşıyoruz falan yine aynı şekilde öptü hoşuma gitti elbette ama yapma gibisinden tokat attım tekrar öptü ve bugüne kadar bana karşı yakın davranan biri değil sadece sesimi çok beğenir şarkı söylemem için dil dökerdi şaşırdım yani akşam hadi tamamda sizce alkolün etkisiyle mi yoksa bişey mi hissediyor?

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • Erkegin bazen bir sey hissetmesine gerek yok hormonal olarak o anlarda çekici gelmis olabilirsin ve kendisine hakim olamamis olabilir.

0|0
    0|0
  • hazır sen alkollüyken götürmek istemiş. ertesi sabahta hiçbir şey hatırlamayacaksın ya nasıl olsa

0|0
    0|0
    • Sadece öptü o kadar yanlış bir hareketi olmadı öpmeside doğru bir hareket sayılmazda dediğim gibi farklıydı böyle konuşması falan o geceden sonra imalı böyle değişik anlam veremedim doğrusu.

• Dikkate alıcam söylediklerini tekrardan sağol, iyi geceler :)

• sana da iyi geceler :)

• Daha ne olsun tecavüz mu etmesi lazim

0|0
    0|0
    • Derken? Kendine gel istersen öyle birşeyi kim ister terbiyesiz !

• Terbiyesizlikle alakası yok mübalağa diye bir şey var soz sanatı bilmem biliyor musun her şeyi bu kadar ciddiye alirsan çok uzulursun

• Tecavüz gibi ciddi bir konuda mübalağa falan olamaz hele ki birsürü şey oluyorken şu zamanlarda saçma sapan görüşüne senin gerek yok yazma.

Benzer Benceler

Yükleniyor...