Erkekler kickbox/judo/karate ya da futbol oynayan ama kadinsi kizlardan hoslanirmi?

arkadaslar ben önceden futbol oynuyordum biraktim, hatta bacaklarim hafif carpik bu yüzden, malesef. bir ara breakdance yapiyordum, Şu an da judo yapmayi düsünüyorum. sert mizacli görünüyorum, yani genel olarak sinirli bir surat ifadesine sahibim, ama konusunca herkes aaaa sen ne kadar konuskan sempatik biriymissin derler. eger benden hoslanan biri varsa, ve judo falan yaptigimi bilse benden uzak dururmu? itici gelirmi ona bu durum? yoksa tam tersine etkilenir/hoslanirmi?

1|0
323

En İyi Erkek Görüşü

• Kişilik yönünden anlasabilince bunlar 2. Planda kalan şeyler. Tabii fiziigin de iyi olmasi aslinda bir avantaj, güçlü olmak da erkege ozel anlarda daha fazla haz verebilir..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya bu cok guzel bisey icinin guzelligini disina yansitmaya calis seven biri vardir soylemeye korkuyodur belki

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

222
  • Kişiden kişiye deyişir, ben şahsen bütün akrabalarımın futbolu sevdiği halde, bana sıkıcı geliyor.

1|0
    0|0
  • hoşlanırım. kick boks yapsın beni her gün dövsün :P :D

1|0
    0|0
  • Bende judo yapıyorum belirtmek isterim judo sert olsada judoyla uğraşan insanlar genelde sakin ya yumuşak yapıda oluyor ve evet hoşlanılabilir

0|0
    0|0
  • Benden güçlü biri? erkeklik duygularıma açıkçası dokunur bu negatif ancak başarılı aktif kişi hoşuma gider bu pozitif yani aklen + cinsen - olur...

0|0
    0|0
  • Bana o tip kızlar erkeksi gelmiştir hep :D

1|0
    0|0
    • kiz judo yapacak biri gibi görünmüyor öyle düsün. cok zarif, kadinsi giyiniyorsa, elbise etek falan. makyaj yapiyorsa, kirmizi rujsuz disari hic cikmayan biriyse, ve saclari uzun düz ise, yinede sana erkeksi gibi gelirmi? daha dogrusu uzak dururmusun?

• Davranışlarıyla çok abartmıyosa olabilir de aslında bazıları var ki halısahaya çagırsak gelicek tesbih versek sallıcak tipler :D

• haa yok tesbih sallamam, hali sahaya cagirsada gelmem, ama istese kirmam onu top saydiririm :D

• Benim yaptığımı duyan kimseye itici gelmedi

1|0
    0|0
  • elimi kolumu kırmadığı süre sorun değil :D

1|0
    0|0
    • sevdigimin neden kolunu kiriyim yaa :)

• hahahhaha hayal gücüne hayran kaldim :D

• sende arka sırada oturup derste sürekli pencereden dışarı izlersen seninde gelişir tavsiye ederim :)

• Sporla uğraşman güzel bişey beni korur işte 😄

1|0
    0|0
  • hoşlanırlar bence bazıları :D

1|0
    0|0
  • Hoşlanirim :)

0|0
    0|0
  • Olur tabi

1|0
    0|0
  • Hoşlanır canım çocuğu dövmezsen sorun olmaz 😄

1|0
    0|0
  • itici bence

1|0
    0|0
  • Severim dövüşmek isterim hatta

1|0
    0|0
  • kickbox yapsın azıcık dövüşelim :D

0|0
    0|0
  • Bayaa

0|0
    0|0
  • Evet evet

0|0
    0|0
  • of diyorum Seksi ve sıkı

0|0
    0|0
  • Bulunmaz hint kumaşımısın

0|0
    0|0
  • squat yap, hoşlanırız

0|0
    0|0
  • Kick boks yapıyorum etkilendim doğrusu 😊

0|0
    0|0
  • Atletizm ile ugrasan kizlar cok hosuma gidiyor ;)

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum açıkçası hoş gelmiyor :S

0|0
    0|0
  • yapma fazlası vicut a zararlı yapma derim !

0|0
    0|0
    • neden zararli olsunki?

• fitnes ı hamile insanlarda yapıyor judoyu değil :D !

• Doping kullanmak sorun değilsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...