Ergenlerin bile sevgilisi var?

Yaaa o değilde şu küçük ergenlerin bile sevgilisi var bir bizim yok Bide konuşmaları yok mu aşkım cicim Kankaları arasında yengeli falan Neyse Allah ayırmasın ne güzel yaşlarda aşkları tadıyorlar 😀

0|0
612

En İyi Erkek Görüşü

• Çok benzer bir soruya yaptığım yorumumu kopyala yapıştır yapıyorum: Bizim kaderimiz bu galiba. Allah'a dua edip hayırlısıni birisinin bize bulmasını bekleyeceğiz. Tıp desen çok şükür iyi olduğumu söylenir. Fizik desen Türk erkeklerinin %99 undan iyi çünkü haftada 4 gün salondayim. Yılardır spor yaparım. Zeka desen Boğaziçi Mezunu Türkiyede derece var. Hiç kimsenin bilmediği şeyleri bilirim. Ama duygusal bir ilişki için ortam kurma ortam bulma konusunda sokaktaki tinerci benden daha iyi. Evlenecek kız bulamadım

1|0
    0|0
    • Çok şansız ve kadersiziz ama belki de şu an böylesi bizim için hayırlısı İlerde bir gün bizde Mutlu oluruz Onun için beklemek en iyisi Hakkı'mız da hayırlısı neyse o olsun 😀😊

• Anladım evet haklısın bende zaten 20 yaşımdan sonra iyi biri çıkarsa evlenicem şu an okul var bitsin hayırlısıyla evlenirim İnşallah evlenirsin herşey gönlünce olsun kendini üzme Allah büyüktür 😀

• Niye başkasını arıyorsun burda hayırlısı ile nasip arıyorum. Kısmetin nerde çıkacağı belli mi olur? Seni tanımak isterim şaka yapmıyorum. En kötü bir arkadaş kazanırım. Bakarsın hayatımın kadınına karşılaşmış olurum

En İyi Kız Görüşü

• Valla kardeş onları görünce iyiki sevgilim yok diyorum akdlşgşsşdş

1|0
    0|0
    • bende çok komik oluyorlar bidee 😀

• Aynen Can'ım arkadaşlar arasında yenge enişte konuşmaları bide var ayrıldıklarından sonra başkalarıyla çıkıyorlar yine hayallere dalıyorlar 😀

• Çocuklarının isimlerini falan düşünüyorlar birde aşkitom gibi ifadeler kullanıyolar fena bişey ya jwrsgığpyd

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

511
  • geçen bizim bahçenin duvarında oturuyorlar 12 13 yaşında 2 çocuk diyicem ergen bile denemez canım aşkım cicim bir tanemli konuşuyorlar, ya nasıl zoruma gitti nasıl anlatamam :D

1|0
    0|0
    • Ah ah bide öyle konuşuyorlar gülme krize girdim Bide fotolarında el ele tutuşuyolar kalp yapmıyorlar mı 😀😀

• Evet çocuk daha büyüyecekler abisi bencede gülelim kesip atalım Hayata gülümseyelim Mutlu olmak için 😀😊

• haklısın ablası veya kedileri ayırmak için su dökeriz üzerlerine biz bu yolada başvurulabilir bilemedim

• aşk mı onların ki sence? onlar hala Evcilik oynuyorlar.

1|0
    0|0
  • Aşkları tatmıyorlar hormonların da etkisiyle fanfinifon yapıyolar

1|0
    0|0
  • Ergenlerin konusmalari halleri hareketleri tavirlari beni sinir ediyor nedense

1|0
    0|0
    • Bu durumda aynıyız gıcık oluyorum geçen birisi sevgilisiyle el ele tutuşurken resim çekmiş resmi kalplemiş bide instagrama koymuş 😀

• Cocuk akli iste napcan heves :)

• Aynen 😊

• adı üstünde ergennnn evlilik hayalleri de kuruyorlar falan komik oluyor

1|0
    0|0
  • hadi ordan et benimde yok.

1|0
    0|0
    • Yalnızlık zor ve sıkıcı ama bir yandanda güzel sevgilinin olmaması iyi bir insan çıkana kadar yalnızlıktan beklicezz 😀😀

• Biz cooluz kizim 😂

1|0
    0|0
  • Adı üstünde ergen

1|0
    0|0
  • Sende haklısın.

1|0
    0|0
  • O aşk mı sence? Sadece ozentilik

1|0
    0|0
    • Evet ama özenti iyi bişey değil 😀

• bir ergenleri kıskanmadığın kalmıştı yani

1|0
    0|0
    • Ahahaha aynen 😀 Ama çok tatlı konuşuyorlar birbirlerinin fotolarına falan yorum yapıyorlar

• Oynasınlar oynasınlar ilerde büyürler 😀

• Herkez çıldırmış olmalı

1|0
    0|0
    • Evet daha bu yaşta başlamışlar biraz büyüdükten sonra sevgili olsalarmış daha iyi olurdu özentilik 😊

• Beni göremesen de alkışlıyorum seni

• Teşekkürler 😀😊

• Ahahah cok koymuss sana belli

1|0
    0|0
    • Yok sadece gülüyorum 😀 Geçen birisi sevgilisiyle el ele tutuşurken foto çekmiş kalp içine koymuş instagrama koymuş 😀

• Heves iste yasanir gecer ilerde onlar da senin gibi dusunur ;)

• Aynen 😀😀

• Bok mu var sevgilide o kadar heveslisin

1|0
    0|0
    • Paylaşımı gırgır olsun diye paylaşmıştım o kadar hevesli değilim mutsuz bir ilişkin olacağına kaliteli bir yalnızlığın olsun daha iyi Böyle iyiyim

• Aynen valla yalnızlık güzel kafan rahat huzurlusun iyi birisi çıkana kadar beklemeye yalnızlığa devam 😀

• Gel sevgili olak

0|0
    0|0
  • Allah'tan hayırlısını iste belki olması olmamasından iyidir. :(

1|0
    0|0
    • Doğru diyosun valla Hakkı'mızda hayırlısı neyse o olsun 😀

• Aminnn :))

• : D :D :D

Yükleniyor...