Beceriksizligimden mi yalnızım bir bakın?

Güzel kızım ama bir türlü gonlume gore bulamiyorum heo sanaldan denk geliyo konusuyorum ama yok hic boyle bir ordamda ya da cafe vs. Yerlerde biriyle bakısmadm cunku beceremiyorum heralde ya ben napacam boyle toplu yerlerde nasl davransam dikkat cekerim

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

• Aha vallahi benim kız versiyonum. Bizim kaderimiz bu galiba. Allah'a dua edip hayırlısıni birisinin bize bulmasını bekleyeceğiz. Tıp desen çok şükür iyi olduğumu söylenir. Fizik desen Türk erkeklerinin %99 undan iyi çünkü haftada 4 gün salondayim. Yılardır spor yaparım. Zeka desen Boğaziçi Mezunu Türkiyede derece var. Hiç kimsenin bilmediği şeyleri bilirim. Ama duygusal bir ilişki için ortam kurma ortam bulma konusunda sokaktaki tinerci benden daha iyi. Evlenecek kız bulamadım yaş geldi geçiyor. :(

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bak hic kasma. Emin ol dogru insan gelip seni bulacak. Ben de senin gibi dusunuyordum ama artik degisti. Dogru insanla karilastim. Sen de dogru insanla karsilacaksin elbet. Mesela ben yaz tatilini birlikte gecirdigim arkadasimla (ustelik benden 3 yas falan buyuk) yakinlik yasiyorum. Boyle giderse de sevgili oluruz. Ve biliyorum. O dogru insan.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

214
  • kendını fazla zorlama emınım değişik olmaya çalışma sakın neysen o ol afedersn kuyruk sallayıpta erkek arkadaş edınceksen doğrusu senı bulmazz buna emin olablrsn bir tavsiye

0|0
    0|0
  • aynısını yap https://www.youtube.com/watch?v=_54fqyePUlE başbeken :)

0|0
    0|0
  • Doğal ol zaten dikkatleri üzerine çekersin merak etme ;)

0|0
    0|0
  • Dikkat çekip ne yapacaksın kafede tanışacak olsanda kabul etme piyasa çok kaynıyor (:

0|0
    0|0
  • Cevaplar banada lazım :D yakısıklıyım dün 2 tane kızla bakısıyoduk restoranda ama gidip konusamadım.

0|0
    0|0
  • dikakt çekmeye çalışma bu seni ucuz kız konumuna düşürür

0|0
    0|0
  • Begendigin erkekleri kes bence elbet farkederler yok fark etmiyorlarsa o da onlarin salakligidir

0|0
    0|0
  • Kendini kapatıyorsun çünkü yapma

0|0
    0|0
    • Nasl yapmamayı becerecem sorun o

• dikkat çekmeye çalışma yeter :)

0|0
    0|0
  • Gerek yok akışına birak..

0|0
    0|0
  • yalnızım dostlarım yalnızım yalnız :((

0|0
    0|0
  • Sakin ol hersey yoluna girecek

0|0
    0|0
  • Kendini kazma rahat ol gerisi gelecek

0|0
    0|0
  • güzel oldugunu nerden bilicez:P

0|0
    0|0
    • Aksini söyleyene rastlamadm ki göz var bende görüyorum 😉

• Yani simdi bazı ince noktalar var da senin basmadı simdi yaoacak bisey yok 😉

• burdan şifreli konusarak basmaz zaten haddımı aşmak istemem ben o yüzden şifreli bu kadar oluyo:)

• Bende oyleyim. uzun bir zamandir kiz ariyorum yok olmuyor. olmuyorsa zorlama felsefesi yasiyom artik

0|0
    0|0
  • bendede aynı durum onu bırak hoşlandığım çocuk da benden hoşlanıyo hatta konuşuyoruzda facden okulda bakıyor ben bakamıyorum aynı cefedeyiz yine bakamadım selam bekliyor sanırım okulda görüştüğümüzde ama ben selam vermiyorum o da vermiyo gerçi

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...