Çocukla nasıl konuşucam?

Ben kurstan geliyodum sonra bizim sitenin girisinde bir cocuk gordum bole sarisin biseydi benden 2 yas buyuktur en fazla iste ben buna baktim cocukta bana bakti goz goze geldik normalde şıpsevdi degilimdir ama bu cocuga ilk goruste tutuldum sonra kapinin kilidini acip siteye girdim oda sanirim kardesiyle basketbol oynuyodu sonra eve geldim babam şu market arabasini asagi indir dedi sonra tamam dedim tam iniyodum bir baktimki asansorden bizim bir alt kata bir cocuk indi o sarisin cocukmus bizim alt komsumuz uzun zamandir yoklardi gelmisler ve gordum onu iceri girdi simdi ben bu cocuga nasil acilicam ki hic taniiyoruz sanirim oda benden etkilendi cunku guzel giyinmistim yani özenmistim bugun kendime beni bole bir suzmusdu *-* neyse nasil acilicam arkadaslar help mee !
Çocukla nasıl konuşucam ?

0|0
45

En İyi Kız Görüşü

• Sonuçta komşunuz ya komşuluk bahaneleriyle konuşabilirsin meraba diyip başlayabilirsin

1|0
    0|0
    • Ben ona nerede merhaba dicem ki o. O alt kata inip zili calip diyemem :')

• Binanın oralarda gördüğün zamanı diyorum ben ajidşfşf işte tanış söyle biz komşuyuz falan adını söyle gerisi gelir akdllg

En İyi Erkek Görüşü

• Birşey yap ver onlara herkese dagitiyoruz vs vs uydur bir şeyler 😅

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

34

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...