Kızlar yardımcı olur musunuz?

Pat diye sizinle tanışmaya gelen samimi şekilde hoşlandığını söyleyen adam mı?
Yoksa
Herhangi bir yerde yanınıza gelip sohbete dalan biraz yüzsüz olan ala vereyle tanışan adam mı?

Hangi tanışma yöntemi daha iyi sizce?

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• 1. ama maalesef yok oyleleri, yani kotu bir sekilde degil bazen oyleleri acik sozlu oldugu icin ve kendine guvendigi icin insana daha cekici ve sempatik geliyor ama tabiki kisideb kisiyede degisir

0|1
    0|0
    • Fikrin için teşekkür ederim ben maalesef 1. yi denemek zorundayım gördüğüm ilk yerde. Ama insanların fikrini alıyım dedim

• 1-2 soru sorabilir miyim özelden çok sıkmıycam ama içimde kalmasından cok korkuyorum

• sitenin cahili olduüum için xper 2. seviye olmanız gerekiyor falan diyor yalan oldu :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

30
  • Bence ilk bakışlarınla etkilemelisin sonra tanışıp yavaş yavaş hoşlandığını belli etmelisin. Birden hoşlandığını söylediğinde soğuyabilir ya da tanımadığı için önyargılı olabilir.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yorum için. Lakin kıza yaklaşma sebebim bu zaten. Hiçkimseye bakmayan konuşmadan insana güven veren bir kız göz teması işi yaş. Biraz da sanırım içe kapanık bir kişilik. kendi arkadaşları bile cok cok az tanıyor

• Eğer içine kapanıksa direk hoşlandığını söylersen olumsuz tepki alman daha yüksek. Sen hoşlandığını belli et ve muhabbet kurmaya çalış

• deniyelim bakalım tekrar teşekkürler

• Pat diye gelen etkilerde

0|0
    0|0
  • Pat diye gelip söylesin yüzsüzlük sinir bozucu

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler yorum için. Biraz yüreğime su serpiyorsunuz. Benim mecburen pat diye söylemekten başka elimden bişey gelmeyecek.

• Aynen söyle kurtul :)

Benzer Benceler

Yükleniyor...