Hırvat kızla nasıl buluşurum?

Bir hırvat kızla tanıştım bayadır konuşuyoruz birbirimizi seviyoruz temel seviyede ingilizcemiz var onunla konuşuyoruz ve kafalarımız uyuyor. ben şimdi bu kızı buraya nasıl getirecem veya ben nasıl gideceğim cebimde 5 kuruş para yok nasıl evlenebiliriz yardım edin arkadaşlar.

not:gayet ciddiyiz

not:aşık oldum

not:oda bana aşık

not:aşırı yakışıklı biriymişim bunu ben değil yolda tanımadığım insanlar bile söylüyor

not:simdiden teşekkürler

yani bunun bir yolu varmıdır evlenmek istediğinmizi söylesek konsolusluk falan yardımcı olur mu o buraya gelmeye razi. bende bundan yanayım zaten
Güncellemeler:
arkadaşlar yardımcı olabileek bu konuda fikri olan arkadaşlar yazar sa sevinirim lütfen

1|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Tanımadığın insanlar seni durdurup yakisiklisin mi diyolar

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vazgeç sen bu işten 😄

0|1
    0|0
    • nideyn

• olucak yakında işe başlıyorum ama cok olmuycak tabiki şu an yok biraz biriktircem sonra ne yapmam gerekiyor bir yardımcı olsaniz nasıl olucak hic bilmiyoruz ben konsolosluga mı sorucam bu durumu napacam hicbir fikrim yok

• Bende bilmiyorum ki valla hiç yurtdışından sevgilim olmadı

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • boşver dostum daha güzel kızlar türkiyede doluylan var hem dil problemi de yaşamazsın. boşuna ekşın arama :)

0|1
    0|0
  • hiç bulaşma en güzeli türk kızları

0|1
    0|0
    • reis benim hayatımda her görüşümün uyduğu tek kadın bu hemde çok güzel tam tipimde yani herkesin bir tipi vardir. türk bilmemne önemli değil benim icin :D

• tamam ama bu güzel günler geçince kötü oluyor yinede sen bilirsin

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...